Macedonia - Polska 1:1 (1:0), 45 minut Wawrzyniaka

26.05.2008 22:31

(akt. 20.12.2018 11:56)

W meczu towarzyskim rozegranym w Reutlingen, reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Macedonią. Pierwsi gola zdobyli rywale ekipy trenera Beenhakkera. Tuż przed przerwą <b>Goran Maznov</b> pokonał <b>Tomasza Kuszczaka</b> po stałym fragmencie gry. Na bramkę wyrównującą "Biało-czerwoni" czekać musieli do 83. minuty, kiedy <b>Radosław Matusiak</b> pewnie wykorzystał rzut karny dla naszej drużyny. Całą drugą połowę na murawie przebywał legionista, <b>Jakub Wawrzyniak</b>. W kadrze meczowej zabrakło <b>Rogera Guerreiro</b>, który wczoraj z powodów urzędowych musiał na krótko opuścić zgrupowanie i wrócić do Polski.
Macedonia - Polska 1:1 (1:0) Maznov (45. min.) - Matusiak (83. min.-karny) Żółte kartki: Pandev i Grozdanovski (Macedonia) oraz Golański i Lewandowski (Polska) Macedonia: Milosevski - Sedloski, Mitreski, Noveski (46' Vasoski), Lazarevski (46' Georgievski), Tasevski (46' Polozani), Trajanov, Popov (61' Petrov), Grozdanovski, Pandev (61' Stojkov), Maznov (46' Naumoski) Polska: Kuszczak - Bronowicki (46' Wawrzyniak), Jop, Kokoszka, Golański - Majewski (59' Saganowski), Garguła (87' Pazdan), Lewandowski (46' Dudka), Murawski - Matusiak