
Maciej Korzym jednak nie został piłkarzem Korony
25.06.2010 19:17
(akt. 15.12.2018 23:25)
W piątek rano "Gazeta Wyborcza" poinformowała, że od przyszłego sezonu napastnik Legii Warszawa Maciej Korzym będzie grał w Koronie Kielce. Jednak ostatecznie "Korzeń" nie podpisał kontraktu z ekipą "złocisto-krwistych" - poinformował dyrektor ds. sportowych Jarosław Niebudek - To nie jest prawdziwa informacja. Prowadziliśmy rozmowy na temat jego pozyskania, ale ich nie sfinalizowaliśmy. Z tego, co wiem, to zainteresowana jest nim Cracovia i do Krakowa właśnie pojechał - powiedział Niebudek.

Magda Linette melduje się w półfinale WTA Den Bosch po pewnym zwycięstwie

Mariusz Misiura ma zostać trenerem Motoru Lublin!

Wisła Płock zakontraktowała chorwackiego pomocnika

Piotr Urban opuszcza Widzew Łódź. Dyrektor akademii zrezygnował ze...

Jan Ziółkowski zdecydowany na Premier League. Inne oferty odrzucone

Regulamin:
Punktacja rankingu:
Za każdy nowy komentarz użytkownik dostaje 1 punkt. Jednak, gdy narusza on nasze zasady i zostanie dezaktywowany, użytkownik straci 2 punkty. W przypadku częstych naruszeń zastrzegamy sobie możliwość nakładania wyższych kar punktowych, a nawet tymczasowych i permanentnych banów.