Reklama HEG

Marcin Brosz: Chcemy dać radość kibicom

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

03-04-2018 / 20:32

(akt. 02-12-2018 / 11:31)

- Zabrze i Górnik czekały na taką atmosferę i mecze. Cieszę się, że możemy grać przy takim akompaniamencie. Za nami trudne spotkanie z rywalem, który był dobrze przygotowany. Szkoda, że nie graliśmy przez cały czas tak, jak w końcówce. Nasi zmiennicy wnieśli sporo jakości. Dla niektórych graczy, jak Gryszkiewicz, takie spotkania są wielkim przeżyciem. Jestem przekonany, że taki mecz będzie kapitałem dla młodzieżowców - ocenił po spotkaniu trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

fot. Piotr Kucza / FotoPyK

- Bazowaliśmy na odbiorze i próbach podań na wolne pole do Igora Angulo. Potrafiliśmy zastopować rozgrywanie Domagoja Antolicia. Mam nadzieję, że Legia nie próbowała grać agresywnie, bo tak sobie założyła. Gra fair jest ważna… Myślę, że gdyby spotkanie potrwałoby jeszcze kilka minut, ktoś mógłby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Nikt nie kalkulował. Brakuje nam wygranych, ale realizujemy swój pomysł, który nie zawsze pozwoli na osiągnięcie wszystkich celów.


- Chcemy dostarczyć radości kibicom w każdym spotkaniu. Ludzie przychodzą na mecze, bo widzą, że zawsze damy z siebie wszystko. Zawsze chcemy grać na 100 procent i nie patrzymy daleko w przyszłość. Liczy się dla nas zawsze najbliższa konfrontacja.

Komentarze (7)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Domyślny awatar Generał brygady
  • 0 / 0
A ja zycze trenerowi Broszowi zwyciestwa w sobote. I to wcale nie jest wykluczone.
Gornik to ku#wa, jak dobrze pamietamy sprzedajna szmata. Ale pan Brosz gra caly czas o jak najwyzsze miejsce, a do lidera strata jest nie taka wcale wielka. Bardziej sie obawiam, ze nam moga pomieszac szyki, niz rozkladania nog w sobote.
Domyślny awatar Sierżant
  • 0 / 1
Droga redakcjo. Ostatnio widać na każdym meczu napis "Ostatni gwizdek" itd. Co to oznacza i proszę włączcie możliwość komentowania na ten temat
~TomekG
  • 0 / 0
Chodzi dokładnie o to: https://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/2074661,Ekstraklasa-kibice-nie-wykluczaja-bojkotu-meczow-ligowych-Nic-o-nas-bez-nas
W posen ile 4-0,5-0 ?
~send
  • 2 / 0
Zaczęliście wycinkę, Stefański to zlewał, to nasi odpowiedzieli dwa razy ostrzej i wam rura zmiękła.
~Bodzio_L
  • 3 / 0
W Poznaniu nie zagracie na 100% jestem tego na 100% pewny
~Alan11
  • 0 / 0
Oczywiście ze odpuścić ten mecz Lechowi wszystko juz dograne, pozdrawiam kibic Górnika