Marko Janković nie zagra w Legii

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

01.02.2021 12:00

(akt. 01.02.2021 12:48)

Marko Janković w środę wieczorem przyleciał do Warszawy, powitali go na lotnisku wysłannicy klubu, co zostało uwiecznione na oficjalnej witrynie internetowej. W czwartek i piątek piłkarz przechodził testy medyczne i sprawnościowe. W piątek Czarnogórzec miał podpisać kontrakt, trener Czesław Michniewicz zapowiedział, że zawodnik pojedzie do Bielska-Białej, ale testy wydolnościowe wypadły słabo.

fot. Piotr Kucza / FotoPyK

W poniedziałek testy wydolnościowe zostały powtórzone, wypadły lepiej ale i tak nie zdecydowano się na zakontraktowanie zawodnika argumentując to faktem, że Janković potrzebuje czasu na odbudowę i dojście do właściwej formy, a Legia potrzebuje zawodnika do gry od zaraz. Nie poszło o pieniadze, co sugerowano w komentarzach prasowych. Warunki finansowe były już dawno ustalone i korzystne dla Legii. Piłkarz miał zrezygnować z kwoty za podpis, a przez pierwszy rok zarabiać mało, gdyż był świadomy że potrzebuje czasu aby wrócić do formy fizycznej i sportowej. Rezygnacja z Jankovicia nie jest zwiazana też z tym, że klub w tym momencie ma już kogoś innego na jego miejsce.

Po naszej informacji Legia wydała krótki komunikat - Marko Janković, który od środy przebywa w Warszawie był bliski podpisania kontraktu z Legią Warszawa. Ostatecznie transfer nie zostanie sfinalizowany.

Byli piłkarze i ich pseudonimy. Czy pamiętasz? Cz. 2.

Piotr Włodarczyk
1/15 Dużo kosztował, bo 700 tys. euro, ale nie rozrabiał jak Gremliny. „Gizmo”.

Polecamy

Komentarze (1395)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.