Reklama HEG

Marko Vesović: Zagramy w finale

Dariusz Oleś, Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

03-04-2018 / 21:02

(akt. 02-12-2018 / 11:31)

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz, mieliśmy mnóstwo okazji pod bramką przeciwnika. Pierwszą połowę zagraliśmy bardzo dobrze, drugą też dobrze zaczęliśmy. Był pressing i kontrola wydarzeń na boisku. Strzeliliśmy w końcu gola, mieliśmy kolejne okazje, aż powtórzyła się pewna historia, którą znam. Przeciwnikowi wystarczył jeden rzut wolny i zdobył piękną bramkę. To nie było dla nas szczęśliwe rozwiązanie, ale wciąż mamy dobry rezultat - zwłaszcza przed rewanżem w Warszawie. Teraz już skupiamy się na kolejnym spotkaniu z Pogonią. Mamy trzy-cztery dni, aby się optymalnie przygotować do tego starcia i je wygrać - powiedział po meczu z Górnikiem w Zabrzu strzelec jedynego gola dla naszego zespołu, Marko Vesović.

- Zgadzam się z trenerem, że wróciliśmy do gry i widać było ducha zespołu. Każdy z nas dołożył swoją cegiełkę do pozytywnego obrazu gry. Pokazaliśmy, że potrafimy grać wysokim pressingiem i dobrze kontrolować futbolówkę. Mieliśmy lepsze posiadanie piłki i stworzyliśmy sobie wiele okazji pod bramką przeciwnika. Szkoda, że strzeliliśmy tylko jednego gola, szkoda, że zabrakło raz koncentracji, przydarzył się faul, co rywal wykorzystał poprzez stały fragment gry. To dla nas trochę pechowy wynik, ale wciąż dobry na wyjeździe. Myślę, że zagramy w finale, zasługujemy na to.


- Dobrze czuję się z przodu, mogę strzelać bramki i asystować, a to cieszy przecież najbardziej. Dziś jednak nie jestem usatysfakcjonowany wynikiem, mogliśmy trafić do siatki więcej razy niż jeden.

Komentarze (13)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Zajmon Szczecin
  • 0 / 0
Jesteś chłopie obok Kaspra i Williama plucami i dobrym grajkiem w zespole oby tak dalej.
Domyślny awatar Major
  • 0 / 0
najlepszy piłkarz meczu, ma zdolność do indywidualnego minięcia przeciwnika, Jędza trochę przy nim się gubi i jest za słaby technicznie ale wole tak niż kiszenie Veso na obronie, czekamy co pokaże z Pogonią.
Domyślny awatar Sierżant
  • 0 / 2
Droga redakcjo. Ostatnio widać na każdym meczu napis "Ostatni gwizdek" itd. Co to oznacza i proszę włączcie możliwość komentowania na ten temat
Veso już powoli łapie swój poziom,ale potrafi grać jeszcze znacznie lepiej i mijać jak tyczki po trzech rywali tak jak w reprezentacji .Widać,że się zaklimatyzował i dobrze bo teraz najważniejsze mecze przed nami.Niech jozaka ręka boska bron cofać go znów do obrony
Kurde, nie tu ;D
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 6 / 0
Dobry mecz, w dodatku okraszony bramką.
Vesović to jeden z dwóch (obok Remy'ego) dobrych graczy, którzy trafili na Łazienkowską w tym okienku transferowym. Oczywiście jeśli gra z przodu, bo na obronę po prostu go szkoda.
Pułkownik
  • 0 / 1
Nie przesadzaj. Jeszcze jest Antolić. Przed "przerwą" grał dobrze. Nie mogę nadziwić się Cafu. Taki grajek gra taki piach. O co chodzi?
Cafu lub Phillips na PO? kiepski żart... Taki Novikovas, czy Frankowski objeżdżali by ich jak bmw malucha na autostradzie. Nie ta dynamika.
Pułkownik
  • 4 / 0
Cafu sam przyznawał, że nie jest przygotowany fizycznie. Pewnie też nie ogarnia taktyki w której do tej pory grał Jozak.
~l3xyl3x
  • 0 / 0
Antolic jest beznadziejny. Ok, może umie kopnąć piłkę ale nie do przodu tylko do boku a przechwytów ZERO. A jest przecież defensywnym pomocnikiem. Przez niego co chwila Pazdan albo Remy muszą czyścić. Zgadzam się, że Vesovic jest obecnie najlepszy i Remy gra dobrze chociaż nieraz zabardzo chce i mu nie wychodzi ale widać, że chłopak nie lubi przegrywać. A Phillipsy i Eduardy to są myślami gdzieś w krainie dreszczowców. Nie nadają się kompletnie ale chyba mentalnie bo piłkarsko niby coś umieją.
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 1 / 0
Dobry mecz, w dodatku okraszony bramką.
Vesović to jeden z dwóch (obok Remy'ego) dobrych graczy, którzy trafili na Łazienkowską wtym okienku transferowym.
Domyślny awatar Podpułkownik
  • 0 / 0
*w tym
Pułkownik
  • 0 / 2
Nie przesadzaj, Antolić też jest OK. Daj mu trochę pograć.
Ja ciągle nie mogę się nadziwić Cafu. Taki grajek gra taki piach! O co tu chodzi?