Reklama HEG

Martins i Cafu o meczu z Cracovią

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia.Net

17-02-2019 / 21:40

(akt. 18-02-2019 / 00:51)

- Jesteśmy rozczarowani. Graliśmy u siebie i zależało nam na zwycięstwie. Nasi rywale stracili w sobotę punkty, pragnęliśmy pokonać krakowian. Niestety, nie udało się dzisiaj zgarnąć choćby „oczka”. Nie wiem co mogę więcej powiedzieć o tym spotkaniu. Chcemy teraz odpocząć i skupić się na meczu w Poznaniu, który już za tydzień – powiedział Andre Martins po porażce z Cracovią.

- Cracovia to silny zespół, ale podkreślę, że nie mieliśmy swojego dnia. Mieliśmy swoje szanse, ale nie wykorzystaliśmy ich, przez co nie odwróciliśmy losów spotkania.

Cafu: - W ostatnich dniach ciężko trenowaliśmy, byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu. Wiedzieliśmy, że rywale są mocni. Zależało nam na zwycięstwie, ale nie udało się tego dokonać. Przyjezdni byli zmotywowani, wykorzystali dwie sytuacje i strzelili dwa gole. Taki jest futbol. Musimy wyciągnąć wnioski i skupić się na najbliższym meczu z Lechem. Naszym celem są trzy punkty.

Komentarze (16)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
My też jesteśmy rozczarowani tym meczem a szczególnie to stylem i mała ilością walki pozostaje zapomniec i za tydzień zgarnąć 3 pkt w Poznaniu
Domyślny awatar Starszy kapral
 • 0 / 0
Jeszcze przed wiosenną rundą dostałem opieprz od kilku kolegów z forum, tylko dlatego, że krytykowałem Cafu, że przecież on przerasta naszą ligę. Fakt, że jego gra i jego poziom mi się nie podoba, ale to co wczoraj pokazał woła o pomstę do nieba. Druga akcja bramkowa zaczęła się od jego straty, gdzie zachował się jak junior. Niestety z takim składem i z takim nastawieniem mentalnym tych grajków, mamy małe szanse na cokolwiek.
~acabL
 • 0 / 0
Po porażce z Lechem zacznie sie prawdziwa jazda z portugalczykami. Taka jazda jakiej jeszcze nie widzieli.
Domyślny awatar Major
 • 1 / 1
Cafu - z meczu na mecz coraz słabszy i obniżający loty. Może ktoś z piszących na forum mi wyjaśni, kto jest defensywnym pomocnikiem w Legii? Bo tak Martins jak i Cafu grając tak jak wczoraj powodują gigantyczną dziurę, która powstaje gdy Legia traci piłkę na skrzydle.
Domyślny awatar Kapitan
 • 0 / 1
Dobra uwaga. Obaj bardziej koncentrują się na ataku pozycyjnym niż bronieniu. Wczoraj klasycznej 6tki bardzo brakowało.
~Człowiekzm3
 • 0 / 1
Zabrakło tych, którzy Legię traktują jako coś więcej niż bankomat.
Po takim meczu to do wywiadów powinni za wsiarz byc łapani Agra i niech się tłumaczy z 2 strat po których goście zdobyli 2 gole, czy Remy i gdzie zostawił mózg? A nie sraty-taty z tymi co zagrali słabo, ale nie popełniali kluczowych błędów.
A jak ci pierwsi nie chcą to olać bzdety wypowiedziane przez drugich...
Domyślny awatar Porucznik
 • 0 / 1
szkoda miliona euro..
~LIO
 • 0 / 5
podziękować Martinsowi , kupić DRYGASA , nie mieliśmy środka , Martins nawet się ni spocił..........
Spocił się tylko stosuje antyperspirant
Drygasa? Naprawdę DRYGASA? No... Toż to wybitny pomysł jest...
~Andreas
 • 1 / 0
Powtórzę brak polotu kreatywności w grze Legii. Topornie było w Płocku i dzisiaj też. No i mieszanie składu niepotrzebne Agra niech zapracuje na plac A nie z marszu wchodzi i dzisiaj dwie jego straty skończyły się bramkami.
Domyślny awatar Porucznik
 • 2 / 0
zasatawiam się jaki jest sens rozmow z piłkarzami po meczach - sa dwie max 3 wersje - w zaleznosci od wyniku - kopiuj wklej i po robocie - po co meczyc tych biednych kopaczy i zmuszać ich do wysiłku - sami mowia ze sa zmeczeni i musza odpocząć - nie meczcie ich a wypowiedzi i tak nic wnosza jak zwykle
Pułkownik
 • 2 / 0
Oni tylko wtedy odpoczywają ;-)
„Musimy wyciągnąć wnioski”
Hehe piłkarze i wyciąganie wniosków.
~s
 • 0 / 1
Czyli w zasadzie nic się nie stało, wszystko jest ok. byliśmy przygotowani super, potrzebujemy odpoczynku a jak będzie -9 pkt do lidera to ponarzekamy na murawę albo ze nikt nas nie szanuje. Za dużo portugalii w Legii!!!