Mecz z Wartą Poznań ku pamięci Wiktora Bołby

Logo Legia.Net

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia Warszawa, legia.com

31-01-2022 / 16:35

(akt. 31-01-2022 / 16:36)

W spotkaniu 21. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, 13 lutego o godz. 17:30, Legia Warszawa zmierzy się na własnym stadionie z Wartą Poznań. Ten mecz będzie miał wyjątkowy charakter dla całej legijnej społeczności. Wydarzenie zostanie w pełni dedykowane pamięci twórcy i kustosza Muzeum Legii Warszawa, Wiktorowi Bołbie.

Człowiek legenda. Przyjaciel, bratnia dusza. Zawsze oddany i pomocny. Niezastąpiony. Encyklopedia wiedzy o Legii Warszawa i twórca historii naszego klubu. Tak kustosza Muzeum Legii, ś.p. Wiktora Bołbę, zapamiętają kibice i pracownicy naszego klubu. Legia Warszawa odda hołd swojej legendzie i przed meczem z Wartą Poznań, 13 lutego o godz. 17:30, uczci pamięć o ś.p. Wiktorze minutą ciszy.

Wnuczka ś.p. Wiktora, Łucja, cierpi na poważną wadę obu rąk, która uniemożliwia jej prawidłowy rozwój. Dziewczynka wciąż walczy z przeciwnościami losu. Udało się już zebrać środki na pierwszy etap leczenia, w dalszym ciągu potrzebne jest jednak duże wsparcie finansowe, żeby kontynuować ten proces. Żona ś.p. Wiktora Bołby również zmaga się z ciężką chorobą.

W związku z tym na mecz z Wartą Poznań klub przygotował specjalną akcję, dzięki której zebrane pieniądze klub i Fundacja Legii przekażą rodzinie ś.p. Wiktora Bołby. Oto jej szczegóły:

1. Każdy kibic przy zakupie biletu na to spotkanie będzie miał możliwość wybrania opcji „z cegiełką”, tym samym dopłacając 5 zł do ceny biletu;

2. W przypadku wyboru przez kibica opcji „z cegiełką”, klub dołoży do niej dodatkowe 5 zł;

3. Klub dołoży także 5 zł za każdego karnetowicza, który przyjdzie w tym dniu na mecz.

Proces wyboru opcji „z cegiełką” w systemie internetowym będzie wyglądał następująco:

1. Personalizacja biletów;
2. Przejście do podsumowania;
3. Dodanie produktu „Wsparcie rodziny Wiktora Bołby + 5 zł”.

Dodatkowo klub i Fundacja Legii zorganizują w dniu meczu specjalną aukcję charytatywną, o której szczegółach poinformujemy wkrótce.

Komentarze (14)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
No i dobrze. Dodatkowo wypadałoby wygrać.
Nie tylko wypadaloby. Wstyd jezeli tego nie zrobimy...
Wiesz, cała poprzednia runda ligowa to jeden wielki wstyd...
Bardzo dobra inicjatywa. Gratulacje dla Pomysłodawcy.
0 / 0
Miłościwie Panujący nam Rafau Ciotowski zamknął przystanki autobusowe rozbrat w obie strony oraz zamknie od piątku dla ruchu robdo sedlaczka, dojazd na mecz, a szczególnie powrót będzie tragiczny
Podporucznik
  • 1 / 1
Napisałem o tym dawno temu, tylko tryglodyci ,,z Bielan" tego nie czytają. Jak ktoś mieszka 300 kroków od stadionu, a nie na ,,Bielanach" to wie.
literki jak AML
DOJŚCIE DO Ł3 TYLKO OD STRONY WISŁOSTRADY LUB Z DRUGIEJ STRONY od MYŚLIWIECKIEJ I SZWOLEŻERÓW.
Podporucznik
  • 1 / 1
Przystanki TORWAR też nich funkioniret
Jak masz 300 m to goń sie frajerze
Nie chwal sie tym pseudo szkopskim, bo z błędami napisałeś
Ps nie każdy zaczyna dzień od lektury twoich wpisów i od Bielan to trzy c**je w bok
Podporucznik
  • 1 / 1
Jak ktoś napisał Bielany, znaczy, że przyjechał do stolycy i ma problemy z topografią miasta. Warszawiak tak nie pisze, bo nie musi i tu się urodził z pokolenia kolejnego, znaczy kolejny słoik z z Pyrlandii. Neogermanizm celowy, tak Polen mówią w BZ. Ale to tego nie wystarczy gim baza. Nie chodzę na Ł3, a chodziłem 27 lat od 15.06.1996 jak sprzedali mistrzostwo Widzewowi. 300 kroków od stadionu wszystko widać.
No reply and No future.
Jak nie chodzisz na mecze to sie nie wypowiadaj , 300 kroków od stadionu to musisz mieszkać w kanałku Kusocińskiego nurku, ewentualnie robisz na zmywaku w Quchni, a od Bielan sie odturlaj, jak ci dzielnice Warszawy nie pasują, chamie w ząbek czesany, na ra paziu
Generał dywizji
  • 1 / 0
Brawo! Kto może niech pomoże
Brawo super inicjatywa
Chorąży
  • 1 / 0
Super incjatywa brawo dla klubu