MESA: GKS Bełchatów - Legia 1:2, uraz Żyro

Źródło: gksbelchatow.com, legia.com

29.08.2010 00:26

(akt. 15.12.2018 16:14)

Młodzi piłkarze Legii pomścili starszych kolegów i wygrali z GKS-em w Bełchatowie 2:1. Legioniści uzyskali prowadzenie już w 10. minucie meczu po bramce <strong>Kacpra Starka</strong>, jednak trzy minuty później stan meczu wyrównał <strong>Krystian Pieczara</strong>. Legia miała przewagę w polu ale bramka padła dopiero w 69 minucie po skutecznie wykonanym rzucie karnym przez <strong>Piotra Augustyniaka</strong>. Warto odnotować, że podczas pierwszej części meczu urazu doznał <strong>Michał Żyro</strong>. Jak poważna jest to kontuzja okaże się po dokładniejszych badaniach w poniedziałek.

MESA: GKS Bełchatów - Legia 1:2 (1:1)
10' (0:1) Kacper Starek
13' (1:1) Krystian Pieczara
69' (1:2) Piotr Augustyniak (k)