MESA: Legia - Korona 4:1 (3:0)

23.10.2010 16:21

(akt. 15.12.2018 09:32)

Podobnie jak starsi koledzy, dziś zawodnicy z Młodej Ekstraklasy pokonali Koronę Kielce 4:1. Warszawianie byli lepsi przez cały mecz. W odstępie trzech minut, dwie bramki strzelił <strong>Bruno Mezenga</strong> i "Wojskowi" po 20. minutach prowadzili 2:0. Kolejnego gola z rzutu karnego zdobył <strong>Kamil Majkowski</strong>. W drugiej połowie spotkania padły kolejne dwie bramki. Najpierw na 3:1 trafił <strong>Bartłomiej Strzębski</strong>. W doliczonym czasie gry, wynik na 4:1 ustalił <strong>Bartosz Widejko</strong>.

MESA: Legia Warszawa - Korona Kielce 4:1

17' (1:0) Bruno Mezenga
20' (2:0) Bruno Mezenga
28' (3:0) Kamil Majkowski (k.)
78' (3:1) Bartłomiej Strzębski
90' (4:1) Bartosz Widejko

Legia Warszawa: Jakub Szumski - Wojciech Lisowski, Artur Jędrzejczyk (46' Mateusz Lisiecki), Mateusz Cichocki, Bartosz Widejko - Kacper Starek (67' Michalak), Dawid Duda, Daniel Łukasik (46' Alejandro Cabral), Kamil Majkowski - Bruno Mezenga (46' Kopczyński), Michał Efir (60' Rozwandowicz)

Korona Kielce: Paweł Socha - Artur Cebula, Karol Zych, Bartłomiej Strzębski - Dominik Lenart, Jakub Wyrozębski, Marek Nowak, Maciej Stróżak, Mateusz Dziubek - Andrzej Paprocki, Jakub Bąk