MESA: Legia - Widzew 3:0 (0:0)

18.10.2010 15:41

(akt. 15.12.2018 10:09)

Piłkarze Młodej Legii wygrali dziś w Legionowie z ekipą Młodego Widzewa 3:0. Od pierwszej minuty trwała wymiana ciosów, dwie dobre okazje zmarnował <strong>Michał Efir</strong>. W odpowiedzi swoje szanse mieli <strong>Piotr Kuklis</strong> i <strong>Damian Radowicz</strong> ale w obu sytuacjach dobrze spisał się<strong> Jakub Szumski</strong>. W końcu po przerwie z rzutu wolnego uderzył <strong>Wojciech Lisowski</strong>. Futbolówka przeleciała nad murem gości i zatrzepotała w siatce. W ten sposób Legia objęła prowadzenie, a kilka minut później ładną akcję <strong>Rafała Wolskiego</strong> wykończył <strong>Dawid Duda</strong>. W doliczonym czasie gry do siatki trafił jeszcze <strong>Kacper Starek</strong> wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.

W pierwszej połowie jakiegoś urazu nabawił się Mateusz Lisiecki i na drugą połowę nie wyszedł razem z zespołem. Kilka minut po strzeleniu bramki kontuzji nabawił się Wojciech Lisowski i musiał opuścić boisko. Zastąpił go Kacper Starek. Od pierwszej minuty wystąpili dwaj banici czyli Jakub Wawrzyniak i Maciej Iwański. Aktywny był zwłaszcza ten pierwszy, właściwie bezbłędny w defensywie.

Legia: Jakub Szumski - Wojciech Lisowski (64' Kacper Starek), Mateusz Lisiecki (46' Marcin Bochenek), Mateusz Cichocki, Jakub Wawrzyniak (46' Bartosz Widejko) - Kamil Majkowski, Dawidn Duda, Daniel Łukasik (85' Mateusz Pogonowski), Rafał Wolski - Maciej Iwański (46' Mateusz Rosłoń) - Michał Efir (75' Michał Broniszewski)

Widzew: Bartosz Kaniecki - Jakub Bartkowski, Jarosław Bieniuk, Radosław Kursa, Damian Ceglarz - Damian Radowicz, Piotr Wlazło, Mikołaj Zwoliński, Rafał Serwaciński (20' Damian Zawadzki), Piotr Kuklis - Sebastian Ceglarz