MESA: Legia - Wisła 1:0 (1:0)

Adrianna Grzywacz

14.04.2013 13:08

(akt. 09.12.2018 22:37)

W niedzielę o godzinie 13.00 Młoda Legia podjęła na własnym boisku młodzieżową drużynę Wisły Kraków. Bramkę dla "Wojskowych" zdobył w 10. minucie Jakub Arak i to gracze Dariusza Banasika wygrali spotkanie z "Białą gwiazdą" 1:0.

W pierwszej połowie to Legia dyktowała warunki gry. Już w 10. minucie gola zdobył Jakub Arak, zawodnik wyjątkowo wyróżniający się w obecnej rundzie. Krakowianie nie byli wstanie skonstruować akcji, która zagroziłaby bramce Berezowskiego. Po przerwie poziom był dość wyrówany, ale "Wojskowi" kontrolowali sytuację na boisku i utrzymali korzystny wynik do końca.

Bramka: Arak 10'

Żółte kartki: Bogusławski, Mikita - Gulczyński, Kolanko

Legia: Berezowski - Żebrowski (46' Prusinowski), Grudniewski, Bogusławski, Mazek (46' Wolski) - Długołęcki, Mikita (65' Grudniewski), Gąsior (86' Zawal), Mizgała - Bajdur (46' Śmigielski), Arak (90' Dankowski)

Wisła: Bieszczad - Bartosz, Gulczyński, Szywacz, Kolanko - Kamiński, Lech, Karłowicz (69' Kuczak), Buras (76' Straus) - Tomalski (46' Kościelniak), Buksa