MESA: Młoda Legia też przegrała z Ruchem 0:1

Źródło: Legia.Net, legia.com

13.09.2010 17:03

(akt. 15.12.2018 14:38)

Piłkarze Młodej Legii powtórzyli niedzielny rezultat starszych kolegów i przegrali z Młodym Ruchem 0:1. Jedyną bramkę meczu zdobył w 84 minucie meczu <strong>Patryk Stefański</strong>. W drużynie Legii zagrało w pierwszym składzie trzech piłkarzy z kadry pierwszego zespołu - <strong>Kostiantyn Machnowskyj</strong>, <strong>Inaki Astiz </strong>oraz <strong>Tomasz Kiełbowicz</strong>, a po przerwie pojawili się na murawie jeszcze<strong> Ariel Borysiuk</strong>, <strong>Miroslav Radović</strong> i <strong>Piotr Giza</strong>. Dobrze spisywał się bramkarz z Ukrainy, który wybronił kilka strzałów z dystansu oraz sytuację sam na sam. Swoje okazje mieli <strong>Michał Efir</strong> i <strong>Kacper Starek</strong>, ale gola nie zdobyli.

MESA: Legia - Ruch 0:1
84' (0:1) Patryk Stefański

Legia Warszawa: Kostiantyn Machnowskyj, Wojciech Lisowski, Inaki Astiz (46' Mateusz Lisiecki), Piotr Augustyniak, Tomasz Kiełbowicz ( 46' Mateusz Cichocki), Rafał Wolski, Michał Kopczyński (46' Ariel Borysiuk), Daniel Łukasik, Kacper Starek (46' Miroslav Radović), Mateusz Rosłoń (46' Piotr Giza), Michał Efir

Ruch Chorzów: Mateusz Struski, Przemysław Kanarek, Piotr Kieruzel, Łukasz Maciongowski, Michał Kołodziejski, Michał Szubert (90' Łukasz Woźnica), Marcin Czaicki, Filip Starzyński (89' Michał Kucharski), Patryk Stefański, Bartosz Flis, Mateusz Kwiatkowski (86' Piotr Szczygieł)