MESA: Wisła - Legia 2:1 (0:1)

Źródło: wislakrakow.com

09.05.2010 16:00

(akt. 16.12.2018 04:15)

Piłkarze Młodej Legii przegrali wyjazdowe spotkanie z Wisłą rozgrywane w Wolbromiu 1:2. Początkowo nic nie wskazywało no to, że legioniści doznają porażki. Do przerwy podopieczni <strong>Piotra Strejlaua</strong> i <strong>Dariusza Banasika</strong> wygrywali 1:0 po bramce <strong>Michała Żyro</strong>. I takim rezultatem spotkanie zapewne by się zakończyło gdyby nie sytuacja jaka miała miejsce pięć minut przed końcem meczu. Wtedy to gola dla Wisły zdobył bramkarz <strong>Łukasz Jarosiński.</strong> Golkiper wykopał daleko piłkę, ta odbiła się od murawy i zaskoczyła młodego <strong>Kubę Szumskiego</strong>. Gole ten dał nadzieję gospodarzom, którzy przycisnęli i trzy minuty później zdobyli zwycięską bramkę po uderzeniu <strong>Daniela Bruda</strong>.

45' (0:1) Michał Żyro
84' (1:1) Łukasz Jarosiński
87' (2:1) Daniel Brud

Legia: Jakub Szumski - Piotr Augustyniak, Wojciech Lisowski, Mateusz Lisiecki, Piotr Wasikowski - Michał Żyro, Patryk Koziara, Dominik Furnan, Jakub Kosecki (46' Ryszard Breś), Adam Banasiak (60' Michał Kopczyński) - Dong (60' Michał Efir)