fot. Marcin Szymczyk

Migouel Alfarela: Mam nadzieję, że Bastia dojdzie do porozumienia z Legią

Redaktor Redakcja Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: FootMercato

10.07.2024 16:55

(akt. 10.07.2024 19:29)

W zeszłym sezonie Migouel Alfarela był czołowym napastnikiem Bastii, strzelił 12 bramek i zaliczył 2 asysty w 37 meczach. Napastnik ma ważny kontrakt do czerwca 2025 roku, ale już teraz wyraził chęć zmiany otoczenia. Piłkarz ma nadzieję, że trafi do Legii Warszawa.

- "Alfarela powiedział, że chciałby spróbować czegoś nowego, zarówno w sferze sportowej jak i prywatnej. Zawodnik chce teraz zrobić krok do przodu w swojej karierze. Piłkarz ma nadzieję, że prezes Bastii, Claude Ferrandi, dojdzie do porozumienia z Legią i nie zablokuje jego przenosin do Polski" - czytamy na "FootMercato".

- Legia gra w europejskich pucharach, a to ma wpływ na moje postrzeganie propozycji z Warszawy. Gra w Europie, w pucharach, była moim marzeniem od dzieciaka. Dałem z siebie wszystko dla Bastii, spędziłem tu wspaniałe chwile, ożeniłem się, ale chcę zrobić krok do przodu, przejść na wyższy poziom. Mój kontrakt kończy się w styczniu przyszłego roku, kończę sezon z 12 bramkami i mam wstępną zgodę na odejście. Mam nadzieję, że prezes dojdzie do porozumienia z Legią, ułatwi mi całą sprawę. Projekt Legii bardzo mi się podoba i teraz oba kluby muszą dojść do porozumienia, aby sfinalizować moje przenosiny. Chciałbym podziękować całemu klubowi, kibicom, którzy wspierali mnie przez ostatnie dwa lata, prezesowi, który zawsze był dla mnie jak rodzina. Jeśli odejdę w najbliższych dniach z klubu, to kiedyś z pewnością wrócę do Bastii, to zawsze będzie ważny klub w mojej karierze - dodał Alfarela.

Dwa tygodnie temu serwis ledauphine.com informował, że Bastia ustaliła kwotę transferu na 1,3 mln euro. – "Teraz piłka jest po stronie Legii, której ostatnia oferta, na początku czerwca, sięgała około 500 000 euro (plus 300 000 euro w bonusach)" – informował wspomniany serwis.

Polecamy

Komentarze (122)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.