Mirosław Drożdż

Źródło:

27.08.2007 01:38

(akt. 22.12.2018 08:53)

Dzisiaj na Stadionie Ludowym w Sosnowcu odbył się mecz Młodej Ekstraklasy. Legioniści już w 6. minucie wyszli na prowadzenie, gdy po dośrodkowaniu <b>Macieja Korzyma</b> piłkę głową do siatki skierował <b>Piotr Ściebura</b>. Na wyrównanie sosnowiczanie czekali aż do 61. minuty. Z 16 metrów na bramkę Legii strzelał <b>Rafał Strojek</b>. Bramkarz <b>Maciej Gostomski</b> wybił piłkę przed siebie, a wprowadzony na boisko minutę wcześniej <b>Marcin Smarzyński</b> strzelił do pustej bramki.
Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa 1:1 (0:1) 0:1 Piotr Ściebura 6' 1:1 Marcin Smarzyński 61' Zagłębie: Szymon Gąsiński - Miłosz Bujak, Adrian Marek, Tomasz Ciesielski, Patryk Dzieniszewski (66' Michał Materla) - Jarosław Piątkowski (46' Paweł Cygnar), Tomasz Szatan (43' Sebastian Hajduk), Bartosz Kucza (46' Sławomir Pach), Piotr Wolny (60' Marcin Smarzyński) - Rafał Strojek, Przemysław Oziębała. Legia: Maciej Gostomski - Przemysław Rawa, Wojciech Wocial, Maciej Świdzikowski, Przemysław Wysocki - Piotr Ściebura (46' Radosław Mikołajczak), Maciej Tomczyk (90+1' Waldemar Woźniak), Damian Zbozień (78' Paweł Kozub), Daniel Jezierski (46' Adam Frączczak) - Kamil Majkowski (46' Adrian Paluchowski), Maciej Korzym (69' Dawid Cempa). Żółte kartki: Dzieniszewski (38'), Pach (84') - Wocial (53'), Frączczak (76'), Świdzikowski (87')