Młoda Legia - Livorno Calcio 1:1 (1:1)

03.02.2010 19:13

(akt. 16.12.2018 14:06)

<span>W swoim drugim meczu w ramach turnieju Viareggio Cup Młoda Legia zremisowała 1:1 z Livorno Calcio. Taki wynik powinien pozwolić legionistom zachować szanse na awans do dalszych gier do ostatniej kolejki, w której podopieczni Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika zmierzą się z </span><span>Vicenzą Calcio.</span>

Zespół ze stolicy Polski po 19 minutach gry przegrywał z "Bordowymi" po golu Welle Ossou. Tuż przed końcem pierwszej połowy meczu w polu karnym powalony został Michał Efir. Piłkę na jedenastym metrze ustawił sobie Adama Banasiak, który strzelił mocno, precyzyjnie i umieścił futbolówkę w siatce.

Skład Młodej Legii w meczu z Juventusem: Szumski – Lisowski, Zbozień, Lisiecki, Widejko – Kopczyński (75' Górski), Furman – Kosecki, Banasiak, Wolski (60' Starek) – Efir (80' Wasikowski).