Młoda Legia rozgromiła Bug Wyszków

Źródło: mksbugwyszkow.pl, legia.com

10.07.2010 13:54

(akt. 15.12.2018 21:53)

W rozegranym w Tłuszczu meczu Młoda Legia rozbiła Bug Wyszków 4:0. W ubu drużynach spotkanie posłużyło trenerom do przeglądu kadr, szkoleniowcy wystawili cztery jedenastki. Mimo ogromnego upału legioniści grali ambitnie od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego. Efektem takiej postawy były bramki zdobyte przez <strong>Mateusza Rosłonia</strong>, <strong>Michała Efira</strong>, <strong>Jakuba Rozwandowicza</strong> i <strong>Mateusza Tietza</strong>. W obu zespołach wystąpiło po czterech piłkarzy testowanych. Warto także odnotować grę <strong>Wojciecha Skaby</strong> i <strong>Pance Kumbeva</strong>.

Skład Legii: (I połowa meczu) - Skaba - Bochenek, Kumbev, Wysocki, Widejko - Starek, Kopczyński, Łukasik, zawodnik testowany - Rosłoń, Efir(II połowa meczu)Osuch (Jałocha) - Kostyra, Cichocki, Michalak, zawodnik testowany - Karniszewski, Duda (Piotrowski), zawodnik testowany, zawodnik testowany - Tietz, Rozwandowicz (Broniszewski)