Nieudana inauguracja sezonu rugbystów Legii

Jan Szurek

Źródło: Legia.Net

07-09-2019 / 17:55

(akt. 07-09-2019 / 21:33)

Niestety nie wyszła inauguracja nowego sezonu rugbystom Legii, którzy w rozegranym w sobotę spotkaniu w ramach I ligi rugby przegrali z Watahą Zielona Góra 26:30 (14:11). Za tydzień Legia Warszawa pojedzie na mecz z Rugby Białystok, a w stolicy zagra w ostatni weekend września ze Spartą Jarocin.

Pierwsze punkty w spotkaniu zdobyli goście, którzy celnie uderzyli między słupami z rzutu karnego. Jednak legionistom szybko udało się wyjść na prowadzenie po przyłożeniu i podwyższeniu. W pierwszej części meczu jeszcze raz legioniści zdobyli 7 punktów. Goście odpowiedzieli kolejnymi 3 punktami i jednym przyłożeniem. Drugie 40 minut zdecydowanie należało do gości, którzy byli stroną przeważającą i choć legionistom udało się dwukrotnie zdobyć punkty to goście w końcówce spotkania zadali decydujący cios.

Komentarze (5)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podporucznik
  • 0 / 2
Za dużo tych sekcji. Na mecze zapewne przychodzą najbliżsi przyjaciele i rodziny zawodników. To nie lata 60 i 70 gdzie kibice łaknęli sportu. Teraz jest wygoda, internet, tv. Powinniśmy mieć 4 mocne sekcje w grach zespołowych, które zdobędą potencjalnego kibica. Koniecznie hokej.
~Rado WPR
  • 0 / 0
Super zespół rubgy ma klub ORKAN SOCHACZEW !!!
Marszałek Polski
  • 0 / 0
Kwartet Meteo z Ziemi Mazowieckiej to
- Orkan Sochaczew
- Huragan Wołomin
- Wicher Kobyłka
- Grom Okunin
Generał broni
  • 0 / 0
Burza Pilawa .
Marszałek Polski
  • 0 / 0
zrobił sie kwinetcik...