Goncalo Feio Jacek Zieliński Legia wznowiła treningi. Byli Goncalves, Luquinhas, Chodyna i Karolak
fot. Marcin Szymczyk

Nsame już w LTC, wahadłowy ma dołączyć w Austrii

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Legia.Net

17.06.2024 21:05

(akt. 17.06.2024 21:57)

W trakcie gdy pierwszy zespół pracował na boisku w ośrodku treningowym, na parkingu pojawił się Jean Pierre Nsame. Kameruński napastnik przechodził dziś w klubie testy medyczne i ustalał warunki kontraktu. Prawdopodobnie w środę rozpocznie treningi z zespołem.

Legia pracuje jeszcze nad transferem wahadłowego, który ma dołączyć do drużyny już na obozie w Austrii. Do drużyny dołączyli już Claude Goncalves, Luquinhas i Kacper Chodyna. Na zgrupowanie do Austrii pojadą wszyscy dostępni piłkarze, ale niewykluczone, że będą wypożyczenia do innych klubów. Wszystko wyjaśni się w trakcie przygotowań. - Taki jest plan, byśmy mieli po dwóch graczy na jedną pozycję. Zobaczymy, jak to wszystko się potoczy. Chcemy, by była czysta rywalizacja. Jeśli pragniemy grać na kilku frontach, to potrzebujemy szerokiej kadry. Nie ukrywam, że w minionym sezonie było z tym trochę problemów, szczególnie pod koniec rozgrywek — skomentował Inaki Astiz.

Legia wznowiła treningi. Byli Goncalves, Luquinhas, Chodyna i Karolak
Jean Pierre Nsame

Polecamy

Komentarze (115)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.