Oficjalnie. Jędrasik piłkarzem Legii II

Źródło: Akademia Piłkarska Legii Warszawa

22.06.2024 12:17

(akt. 22.06.2024 12:42)

Potwierdziło się to, o czym informowaliśmy 18 czerwca. Jakub Jędrasik, który spędził minioną rundę w I-ligowej Termalice Bruk-Bet Nieciecza, wrócił do Legii II Warszawa. Skrzydłowy z rocznika 2005 podpisał umowę do połowy 2026 roku.

W lipcu 2021 roku Jakub Jędrasik (skrzydłowy; rocznik 2005) przeszedł z UKS-u SMS Łódź do Legii. W ub.r. poleciał z pierwszym zespołem na dwa obozy i zadebiutował w "jedynce", w domowym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław (3:1). W pierwszej części sezonu 2023/2024 zagrał 13 meczów (528 minut) w III–ligowych rezerwach, strzelił 3 gole i miał asystę drugiego stopnia. W styczniu br. "Jędras" dołączył do Termaliki, w barwach której wystąpił 5 razy (171 minut).

Dwa tygodnie temu w mediach społecznościowych pojawiła się wiadomość, że młodzieżowiec wróci do rezerw Legii, potem był bliżej klubu z zaplecza Ekstraklasy (Ruch Chorzów), ale teraz znowu został zawodnikiem stołecznego klubu.