Źródło: wisla-plock.pl

14.07.2021 21:00

(akt. 15.07.2021 00:41)

Damian Warchoł został nowym napastnikiem Wisły Płock. Podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2022 roku z możliwością przedłużenia o kolejny sezon.

W rozgrywkach 2020/21 Damian Warchoł wystąpił w 24 meczach w III lidze, zdobył 18 bramek. Strzelił też gola przeciwko Polonii Warszawa, w 1/4 finału mazowieckiego Pucharu Polski. Był najskuteczniejszym piłkarzem drugiej drużyny "Wojskowych", ale nie został na dłużej w stołecznym klubie. W ostatnim czasie napastnik przebywał na testach w Wiśle Płock, o czym informowaliśmy jako pierwsi. W trakcie zgrupowania płocczan (30.06 – 10.07) wystąpił w trzech sparingach: z Omonią Nikozja (1:1, 29 minut), Widzewem Łódź (2:0, 46 minut) i Skrą Częstochowa (3:0, 28 minut, gol).