Oprawa kibiców Legii - Czas Apokalipsy. Wideo

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

10-10-2020 / 00:58

(akt. 10-10-2020 / 09:10)

Kibice Legii, poirytowani ostatnimi wynikami i wydarzeniami wokół klubu, przed meczem z Cracovią zaprezentowali oprawę z wizerunkiem prezesa i właściciela Legii, Dariusza Mioduskiego i hasłem "Czas Apokalipsy - dramat w reżyserii Dariusza Mioduskiego". Nie zabrakło pirotechniki. Były też liczne przyśpiewki: Gdzie jest ta Legia, Mioduski gdzie jest ta Legia? Gdzie są puchary, Mioduski gdzie są puchary? Hej Mioduski co zrobiłeś, cztery lata spier... Do tego należy dodać transparent z hasłem - Mioduski, żądamy nowego prezesa. Poniżej materiał wideo z oprawą.

 

Komentarze (53)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Dariuszu Mioduski, musisz pokazać kopaczom kto tu rządzi i zacząć im po kolei dziękować. Bo inaczej za każdym razem będą sabotować puchary. Te typy tak mają, rozgonić na cztert wiatry!
Brawo tylko taka postawa kibiców pozwoli wyplenić chwasta Mioduskiwgo.Panowie ostra jazda do skutku.On jest niereformowalny i ja już nie wierzę w jakąkolwiek przemianę.4 lata chaosu wystarczy
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Oj wszystko się zgadza wszystko!!!!
"Legia to jest potęga, Legia najlepsza jest" - tekst ten sam od lat, ale jakoś sportowo nie pasuje do dzisiejszej Legii.
Marszałek Polski
 • 0 / 3
Kompletnie nie pasuje. Ekpia, która w ciągu ostatnich sześciu sezonów zdobyła pięc tytułów MP nie jest potęgą. To dno i wodorosty.
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Cieciu Parkingowy ty tak codziennie wchodzisz w nocy na stonę i nabijasz punkty? No piszesz te brednie prawie pod każdym postem i to notorycznie. Coś masz z głową nie tak na starość? Kiedyś mialas taki dzień, że ze 30 walnąłeś prawie pod rząd jeden pod drugim odpisując każdemu jak popadnie, z tym że już nikt ci nie odpisał bo zrobiłeś to o 2-3 w nocy buahahah
Major
 • 1 / 2
Najlepsze to jest to że my w mega dupie i tak będziemy grać w pucharach a te chwalone Rakowy czy WKS nie.
No jakoś nie gramy od 4 lat i od 4 lat tylko się kompromitujemy
Generał broni
 • 1 / 0
Gramy ale w eliminacjach .
Eliminacje to nie puchary
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Przejść przez nie jednak trzeba.
Przejść je trzeba żeby grać właśnie w pucharach a jak kolega tp twierdzi my w nich gramy co roku. Jak ktoś gra baraż o awans do ekstraklasy to mówimy że gra w ekstraklasie?
Major
 • 0 / 1
O transparencie pisałem od paru dni i uważam że to jest dobry pomysł na tak słabego człowieka jak Honey.
Porucznik
 • 6 / 0
W prasie piszą, że 711 jest zły po wczorajszym przegranym meczu...
tylko nie podają po którym ;;)))
Ma się nad czy zastanawiać. Bo porażka na dwóch frontach.
Następna w kolejności Armageddon.
A potem Marsjanie atakują!
Marszałek Polski
 • 0 / 1
A na konieć Wielka Włóczęga i Gamoń.
Generał broni
 • 5 / 0
Ta oprawa będzie aktualna jeszcze długo ,gorsze czasy jeszcze nadchodzą .Czas wysokich transferów właśnie się skończył .
A kiedykolwiek się zaczął?
Generał broni
 • 3 / 0
Z klubu.
Starszy szeregowy
 • 2 / 4
Na tym filmie z oprawą irytują tylko piłkarzyki kopiące piłkę jak gdyby nigdy nic się nie stało...
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Pewnie mieli się zatrzymać,podbiec dożyletki i przepraszać kłaniając się a la maniere japanese?
Porucznik
 • 13 / 6
Hej Mioduski co zrobiłeś, cztery lata spier doliłeś! Idealne podsumowanie tego pseudo wszech prezesa. Mioduski wynoś się z Legii!
Generał brygady
 • 7 / 2
A ty za niego? Jesteś inwestorem, masz hajs, zeby wyłożyc?????
Porucznik
 • 5 / 4
Jest wielu chętnych inwestorów tylko Loczek nie chce sprzedać, bo myśli, że będzie zarabiał na wychowankach akademii. A że przy okazji Legia stanie się średniakiem to go to nie obchodzi. Tylko tu jest Stolica a nie pyrlandia i takie coś u nas nie przejdzie. Zrobimy mu taki protest że wyłysieje i sam spier doli.
Mysle ze zatrudnienie dobreo Prezesa byloby wyjsciem optymalnym. W takiej wersji zajal by sie tym co potrafi a nie jak teraz tym czego ewidentnie nie potrafi
Pułkownik
 • 0 / 0
To haslo sie powtarza juz kolejny rok, niestety zmian nie widac.
Oprocz miotania sie od sciany do sciany prezesa z wizja.
Taaa... Tylu chętnych inwestorów...
Może jakieś przykłady, co?
Marszałek Polski
 • 0 / 1
Stoi kolejka miliarderów ale Miód,rozumiesz kolego, nie daje....
Twardziel.
Doping do końca! Oprawa kozacka - tylko te "achtungi" mało potrzebne... A do prezesa i tak nic nie dotrze. Jak ktoś już pisał - Czesław przegrał 2 mecze w 5 godzin... i jak tu ma być dobrze?
Major
 • 3 / 2
Co do dopingu pelna zgoda.
Co do trenera, to moim zdaniem za wcześnie na ocenę. Więcej pretensji mam do pilkarzy, bo oni zawsze maja wymówkę i 0 odpowiedzialności.

Jedna porażka w U-21 i już nikt nie pamieta i nie docenia wyników z poprzednich meczów.

Wielu z nas narzeka na brak stabiliności, a sami nie mamy cierpliwości. Dajmy Czeskowi czas do końca sezonu i wtedy będzie mozna bardziej obiektywnie ocenić efekty jego warsztatu.
Ja może będę nudny ale jestem zdania, że faceta na stanowisku trenera, który nie został skazany za machlojki tylko dlatego, że strzelił z ucha nie powinno być w piłce - a na pewno nie powinno być w Legii. Gość jest umoczony i noc tego nie zmieni. Rozgrzeszenia nie ma..
Pułkownik
 • 1 / 0
Takie byly czasy.
To mi przeszkadza najmniej.
STARY Z KRYTEJ, właśnie te "achtungi" oddawały idealnie klimat tego co się dzieje w klubie.
kpadre, żeby kogoś obchodziły wyniki Michniewicza w kwestii jego oceny :) On tu nigdy nie powinien być i trzeba go jak najszybciej zwolnić.
Marszałek Polski
 • 1 / 1
Czas czekania na z nieba pięć gwiazd, że spłyną w dół...
Podporucznik
 • 2 / 6
A takie były apele, żeby nie było komentowania sytuacji, żeby skupiać się tylko na wspieraniu drużyny...
Porucznik
 • 1 / 0
"...że ewentualna krytyka musi być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie… tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy."
Generał broni
 • 1 / 0
Tak grającą drużynę trzeba wstrząsnąć .
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ta drużyna jest rozbita od wewnątrz,mentalnie. Tosię widzi teraz, na bieżąćo. Ruch z wywaleniem Vuko spowodował jedynie dodatkowy kataklizm w głowach wielu tych ludzi.
I przyszedł Czesio, który nie wiem co ma ekstra podarować z progu.
Tą drużyną można potrząsać próbując różnych sposobów ale - według mnie- to jest potrząsanie pacjentem w śpiączce farmakologicznej żeby go obudzić.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Potrzebny jest KTOŚ, kto ma kwalifikacje i autorytet.Są tacy ludzie ale dużo kosztują.
I nie należy do nich Czesio. Natomiast z przyjemnością przyjmę do wiadomości że się pomyliłem. Za jakis czas... bo na pewno nie od jutra czy nawet za tydzień.
Voitcus, czytaj ze zrozumieniem, miało nie być komentowania w necie, tylko na Łazienkowskiej.
To może panowie gwiazdorzy sami wybiorą sobie trenera? Przecież to jest kompletna patologia, rządy kopaczy, które topią ten klub.
Kompletna patologia to jest to, że Czesław 711 jest tutaj trenerem.
Pułkownik
 • 7 / 0
Nie pamiętam Legii w aż takim kryzysie.
Nie chcieli słuchać nikogo mają efekty.
Pamiętam jak przed kilkoma miesiącami opisywałem zasady istnienia małego klubiku w Niemczech. Przewidywałem że to jak działa Legia skończy się katastrofą.
Sprawdziło się. Ale satysfakcji nie mam...
Starszy szeregowy
 • 4 / 3
Bez głębszego sięgania pamięcią, to jednak gorzej było za ITI. A potem przyszło kilka pięknych lat. I tego się trzymajmy
Ja jednak myślę, że za Besnika gorzej było. W piłkę tak samo tragicznie graliśmy, ale wtedy jeszcze dodatkowo trzeba się było wstydzić za tego ogórka kiszonego.
Marszałek Polski
 • 0 / 0
A ja pamiętam druga połowę lat siedemdziesiątych i sytuację kiedy mieliśmy więcej meczów przegranych niż wygranych w sezonie.I kończenie z trzema punktami nad strefą spadkową. Polecam czytanie historii, jeśli ktoś jest zbyt młody żeby to kojarzyć.
Kibicowanie Legii nauczyło mnie cierpliwości i pokory.
Generał dywizji
 • 1 / 0
Iti zapoczątkowało, a Mioduski skrupulatnie kontynuuje wymianę kibiców na klientów. A klient kupuje sukces i w dupie ma porażki.
Pułkownik
 • 0 / 0
Alaryk.
Swietnie powiedziane.
By pozostać kibicem Legii na zawsze naprawdę trzeba się nauczyć wielu rzeczy...
Pułkownik
 • 1 / 0
FN
To bardzo smutna prawda.
Masz rację.