kibice Legii
fot. Damian Kujawa

Otwarta sprzedaż pakietów na mecze fazy grupowej Ligi Konferencji Europy

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: legia.com

17.09.2023 12:00

(akt. 17.09.2023 12:13)

Już w najbliższy czwartek, 21 września, Legia Warszawa zacznie rywalizację w Lidze Konferencji Europy. W niedzielę, 17 września, od godz. 12:00, wystartowała otwarta sprzedaż pakietów na wszystkie grupowe spotkania "Wojskowych".

KOMUNIKAT KLUBU:

KUP PAKIET NA DOMOWE MECZE GRUPOWE LEGII W LIDZE KONFERENCJI EUROPY

Z ogromną radością informujemy, że rozpoczynamy otwartą sprzedaż pakietów na 3 mecze domowe w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy! Po otrzymaniu decyzji UEFA sprzedaż pakietów obejmie cały stadion. Trzy mecze przy pełnych trybunach to znakomita informacja zarówno dla fanów, jak i naszego zespołu. Jesteśmy przekonani, że mecze fazy grupowej Ligi Konferencji Europy będą dla nas wszystkich wielkim, wspólnym świętem! Do zobaczenia przy Łazienkowskiej 3!

W związku z ograniczoną do 16 tysięcy sztuk liczbą pakietów w sprzedaży zachęcamy do podejmowania szybkiej decyzji w ich zakupie! 

Sprzedaż biletów na poszczególne mecze w fazie grupowej Ligi Konferencji, w tym mecz z Aston Villą, który odbędzie się w czwartek, 21 września (godz. 18:45), planowana jest na środę, 20 września, na godz. 11:00.

W przypadku gdy 16 tys. pakietów zostanie sprzedanych wcześniej, wcześniej też rozpoczniemy sprzedaż biletów.

Zakupu pakietu będzie można dokonać w TYM miejscu!

W razie problemów prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica pod adresem [email protected] lub pod numerem tel. +48 22 318 20 91 i +48 22 318 20 79.

W TYM miejscu znajdziesz regulamin sprzedaży pakietów na mecze fazy grupowej Ligi Konferencji Europy.

Polecamy

Komentarze (19)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.