Paluchowski strzela, Polska wygrywa

Źródło: 90minut.pl

08.09.2009 23:11

(akt. 17.12.2018 05:54)

Reprezentacja Polski do lat 23 wygrała w meczu towarzyskim w Carmarthen z rówieśnikami z Walii 2:1. Pierwszą bramkę dla Polski zdobył w 30. minucie meczu <b>Przemysław Trytko</b>. Wkrótce wynik podwyższył napastnik Legii <b>Adrian Paluchowski</b>. Walijczycy odpowiedzieli jednym golem w 86. minucie. Autorem trafienia był <b>Craig Moses</b>. Paluchowski przebywał na murawie w pierwszej połowie spotkania, w drugiej części meczu na boisku pojawił się także <b>Artur Jędrzejczyk</b>.
Walia - Polska 1:2 30' ( 0:1 ) Przemysław Trytko 36' ( 0:2 ) Adrian Paluchowski 84' ( 1:2 ) Craig Moses Polska: Adam Stachowiak - Mariusz Pawelec, Piotr Polczak (63' Artur Jędrzejczyk), Mateusz Kowalski, Krzysztof Król (84' Cezary Wilk) - Adrian Mierzejewski (81' Krzysztof Janus), Marek Wasiluk (63' Łukasz Hanzel), Jakub Tosik, Piotr Ćwielong (73' Łukasz Janoszka) - Przemysław Trytko, Adrian Paluchowski (46' Piotr Tomasik) Carmarthen, Widzów: 250