Pięciu legionistów na liście zagrożonych

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

16-03-2019 / 04:05

(akt. 16-03-2019 / 21:53)

Grupa zagrożonych zawodników w szeregach Legii Warszawa powiększyła się po spotkaniu w Gdyni. Na nadmiar kartek uważać musi pięciu piłkarzy!

W meczu z Arką Gdynia w poprzedniej kolejce rozgrywek, żółte kartki otrzymali Andre Martins, Inaki Astiz oraz Cafu. Pierwszy wyszedł na prowadzenie w rankingu najczęściej napominanych graczy w stołecznej ekipie. Dwaj pozostali muszą uważać, gdyż były to ich trzecie "żółtka" w sezonie. Każde kolejne będzie oznaczało wymuszony mecz pauzy. W podobnej sytuacji znajdują się Dominik Nagy, Adam Hlousek i Sebastian Szymański

Drużyna Śląska nie będzie osłabiona z powodów dyscyplinarnych. Na kartki uważać musi zaś czterech zawodników mających na koncie po trzy napomnienia. W tej grupie znajdują się Robert Pich, Krzysztof Mączyński, Marcin Robak oraz Mateusz Cholewiak, którego zabraknie przy Łazienkowskiej z powodu urazu.

W stołecznej drużynie zabraknie zawieszonego przez Komisję Ligi Williama Remy'ego. Mecz ze Śląskiem będzie ostatnim meczem pauzy dla Francuza, który był już zawieszony w rywalizacjach z Lechem Poznań, Miedzią Legnica oraz Arką Gdynia.

Bilans żółtych kartek legionistów:

6 - Andre Martins
5 - Marko Vesović, Artur Jędrzejczyk
- Paweł Stolarski (pauzował)
3 - Adam Hlousek, Dominik Nagy, Sebastian Szymański, Inaki Astiz, Cafu (zagrożeni)
2 - Domagoj Antolić, Sandro Kulenović, Mateusz Wieteska
- Carlitos, Kasper Hamalainen, Radosław Majecki, William Remy, Iuri Medeiros

Komentarze (1)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Porucznik
  • 1 / 0
Panowie uważać z tymi kartkami. Teraz ważne trzy mecze. trzeba wygrać.