News: Piłkarski weekend byłych legionistów: gol Hubnika, "samobój" "Komora", wpadka Boruca

Piłkarski weekend byłych legionistów: 2 gole Hubnika po 1 "Jarzy" i Smolińskiego

Michał Talaga

13.08.2013 08:12

(akt. 05.01.2019 10:42)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Nadal kapitalną formę prezentuje Michal Hubnik, który strzela bramkę w zasadzie co tydzień dla FK Jablonec. Po jednym trafieniu zaliczyli także Tomasz Jarzębowski (Arka Gdynia) oraz Marcin Smoliński (Olimpia Grudziądz). Na ławkę rezerwowych wskoczył już Igor Berezowski (Lierse).

Berezowski Igor (SK Lierse) - ławka rezerwowych w meczu z Cercle Brugge (Lierse - Brugge 1:1)

Blanco Ismael (CA Lanus) - ławka rezerwowych w meczu z AMSD (AMSD - Lanus 2:1)

Borysiuk Ariel (1 FC Kaiserslautern) - 80 minut, 1 żółta kartka w meczu z SpVgg Furth (SpVgg - 1FCK 2:1)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 90 minut w meczu z Arsenal de Sarandi (Velez - Arsenal 0:0)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - 67 minut, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ), 1 żółta kartka w meczu z Stromsgodset (Stromsgodset - Jablonec 1:3) oraz 32 minuty, 1 gol w meczu z Banik Ostrawa (Banik - Jablonec 0:4)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut, 1 gol w meczu z Wisła Płock (Wisła - Arka 2:1)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - 67 minut w meczu z Dijon (Dijon + Lens 1:1)

Machnowskij Kostiantyn (FK Sewastopol) - nieobecny w meczu z Metalurg Zaporoże (Metalurg - Sewastopol 2:2)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 90 minut, 1 gol w meczu z Puszcza Niepołomice (Olimpia - Puszcza 3:1)