News: Piłkarski weekend byłych legionistów: gol Hubnika, "samobój" "Komora", wpadka Boruca

Piłkarski weekend byłych legionistów: 3 gole Hubnika i asysta Blanco

Michał Talaga

12.11.2013 16:17

(akt. 05.01.2019 10:42)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Świetny mecz rozegrał Michal Hubnik, który zdobył swojego drugiego w karierze hattricka. Asystę dorzucił także Ismael Blanco. Wydaje się, że wobec aktualnej tragicznej sytuacji w legijnym ataku obecność przynajmniej jednego z dwóch wyżej wymienionych na pewno nie zaszkodziłaby stołecznemu klubowi... Tempa nadal nie zwalniają "Święci", którzy wciąż zajmują bardzo wysokie trzecie miejsce w angielskiej Premier League.

Berezowski Igor (SK Lierse) - ławka rezerwowych w meczu z OH Leuven (Leuven - Lierse 2:0)

Blanco Ismael (CA Lanus) - 6 minut w meczu z CA River Plate (River - Lanus 1:3) oraz 90 minut, 1 asysta (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Arsenal de Sarandi (Lanus - Arsenal 2:0)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut w meczu z Hull City (S'hampton - Hull 4:1)

Borysiuk Ariel (1FC Kaiserslautern) - nieobecny w meczu z FSV Frankfurt (FSV - 1FCK 0:4)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 90 minut w meczu z CA River Plate (Velez - River 0:0)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - ławka rezerwowych w meczu z Man Utd (Man Utd - Arsenal 1:0)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut w meczu z Anży (Amkar - Anży 1:0)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - 4 minuty w meczu z Bursaspor (Sivasspor - Bursaspor 2:1)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - 90 minut, 3 gole w meczu z FK Pribram (Jablonec - Pribram 6:0)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut w meczu z Olimpia Grudziądz (Olimpia - Arka 1:3)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut w meczu z Rubin Kazań (Rubin - Krasnodar 0:1)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - nieobecny w meczu z Niort (Niort - Lens 2:2)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z CSKA Moskwa (CSKA - Terek 4:1)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 70 minut w meczu z Eskisehirspor (Eskisehirspor - Akhisar 2:0)

Mucha Jan (Krylja Samara) - 90 minut w meczu z Dynamo Moskwa (Krylja - Dynamo 1:2)

Novo Nacho (Greenock Morton) - 90 minut w meczu z Dumbarton (Greenock - Dumbarton 2:0)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z CSKA Moskwa (CSKA - Terek 4:1)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 69 minut w meczu z Arka Gdynia (Olimpia - Arka 1:3)

Szałachowski Sebastian (Górnik Łęczna) - 62 minuty w meczu z Nieciecza (Nieciecza - Górnik 0:1)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Man Utd (Man Utd - Arsenal 1:0)

Wolski Rafał (Fiorentina) - ławka rezerwowych w meczu z Sampdoria (Fiorentina - Sampdoria 2:1)