News: Byli legioniści: gdańscy asystenci

Piłkarski weekend byłych Legionistów - asysta Borysiuka i gol Szałachowskiego

Michał Talaga

Źródło: soccerway.com, transfermarkt.de, 90minut.pl

03.09.2012 08:40

(akt. 04.01.2019 13:38)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Na szczególną uwagę zasłużył tym razem Ariel Borysiuk, który asystował przy pierwszej bramce dla Kaiserslautern w wygranym meczu z Dynamem Drezno a także Sebastian Szałachowski, który zdobył swojego pierwszego gola dla Bogdanki Łęczna w tym sezonie rozgrywek na zapleczu Ekstraklasy.

Blanco Ismael (TSV 1860 Monachium) - 4 minuty w meczu z MSV Duisburg (TSV - MSV 3:0)

Borysiuk Ariel (1 FC Kaiserslautern) - 90 minut, 1 asysta i żółta kartka w meczu z Dynamo Dresden (Dresden - 1FCK 1:3)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 90 minut i żółta kartka w meczu z CA Belgrano de Cordoba (Velez - Cordoba 2:1)

Chinyama Takesure (Orlando Pirates) - ławka rezerwowych w meczu z Moroka Swallows (Orlando - Moroka 0:3)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - nieobecny w kadrze w meczu z Liverpool (Liverpool - Arsenal 0:2)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - 17 minut w meczu z Fenerbahce SK (Sivasspor - Fenerbahce 0:0)

Guerreiro Roger (AEK Ateny) - 58 minut w meczu z AO Xanthi (AO - AEK 1:0)

Hubnik Michal (Sigma Ołomuniec) - 76 minut w meczu z Banik Ostrava (Banik - Sigma 1:2)

Iwański Maciej (Manisaspor) - 23 minuty w meczu z Kartalsporem (Manisaspor - Kartalspor 1:0)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - nieobecny w kadrze w meczu z Rubinem Kazań (Rubin - Terek 1:2)

Machnowskij Kostiantyn (FK Sewastopol) - 90 minut w meczu z Awanhardą Kramatorsk (Sewastopol - Awanhard 1:0)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 90 minut w meczu z Kayserispor (Kayserispor - Akhisar 1:1)

Mucha Jan (Everton FC) - ławka rezerwowych w meczu z WBA (WBA - Everton 2:0)

Novo Nacho (SD Huesca) - 90 minut w meczu z Real Murcia (Murcia - Huesca 2:1)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w kadrze w mecz z Rubinem Kazań (Rubin - Terek 1:2)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 5 minut w meczu z Sandecją Nowy Sącz (Sandecja - Olimpia 2:0)

Szałachowski Sebastian (Bogdanka Łęczna) - 38 minut i 1 gol w meczu ze Stomilem Olsztyn (Stomil - Łęczna 2:2)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - nieobecny w kadrze w meczu z Liverpool (Liverpool - Arsenal 0:2)