News: Piłkarski weekend byłych legionistów: Gol Cabrala

Piłkarski weekend byłych legionistów: Gol Cabrala

Michał Talaga

24.09.2013 09:00

(akt. 09.12.2018 07:29)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Tym razem bramkę zdobył Ariel Cabral, którego trafienie przesądziło o wygranej Velezu Sarsfield. Bardzo pozytywnie wypadł Rafał Wolski, który wszedł w pierwszej jedenastce "Violi" w meczu z Atalantą. Po strzale "Wolaka" piłka odbiła się od poprzeczki po czym Fernandez zdobył pierwszą bramkę dla ekipy z Florencji. Kolejny raz czyste konto zachował także Artur Boruc, którego Southampton odniósł cenne wyjazdowe zwycięstwo nad Liverpool'em.

Berezowski Igor (SK Lierse) - ławka rezerwowych w meczu z KV Kortrijk (Lierse - KV 2:0)

Blanco Ismael (CA Lanus) - 15 minut w meczu z Univ. Chile (Lanus - Universidad 4:0) oraz 20 minut w meczu z Quilmes (Quilmes - Lanus 0:0)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut w meczu z Liverpool (Liverpool - S'hampton 0:1)

Borysiuk Ariel (1FC Kaiserslautern) - nieobecny w meczu z FC Koln (Koln - 1FCK 0:0)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 90 minut, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Le Equidad (Le Equidad - Velez 1:2)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - nieobecny w meczu ze Stoke City (Arsenal - Stoke 3:1)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut w meczu z Kubań Krasnodar (Kubań - Amkar 0:3)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - 11 minut w meczu z Kasimpasa (Sivasspor - Kasimpasa 1:2)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - 76 minut w meczu ze Slavia Praga (Jablonec - Slavia 2:1)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut w meczu z GKS Katowice (GKS - Arka 2:0)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut w meczu z Terek Grozny (Terek - Krasnodar 0:1)

Kelhar Dejan (Qabala FC) - ławka rezerowych w meczu z Revan (Qabala - Revan 3:0)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - 90 minut w meczu z US Lusitanos (Lens - Lusitanos 1:1) oraz 90 minut w meczu z Tours FC (Tours - Lens 3:1)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z FK Krasnodar (Terek - Krasnodar 0:1)

Machnowskij Kostiantyn (FK Sewastopol) - nieobecny w meczu z Metalurg Donieck (Sewastopol - Donieck 4:2)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 75 minut w meczu z Gaziantepspor (Akhisar - Gaziantepspor 2:0)

Mucha Jan (Krylja Samara) - ławka rezerwowych w meczu z Ural (Krylja - Ural 1:1)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z FK Krasnodar (Terek - Krasnodar 0:1)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu ze Stoke City (Arsenal - Stoke 3:1)

Wolski Rafał (Fiorentina) - 54 minuty (PATRZ FILMIK PONIŻEJ), 1 żółta kartka w meczu z Atalanta (Atalanta - Fiorentina 0:2)