News: Piłkarski weekend byłych legionistów: gole Blanco i Mezengi

Piłkarski weekend byłych legionistów: Gol i asysta Blanco, wpadka Boruca

Michał Talaga

05.11.2013 15:25

(akt. 04.01.2019 13:26)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Gola i asystę zaliczył Ismael Blanco zaś o wyjątkowo dużym pechu może mówić Artur Boruc, który już w pierwszej minucie puścił bramkę po wybiciu piłki przez bramkarza drużyny przeciwnej.

Berezowski Igor (SK Lierse) - ławka rezerwowych w meczu z Charleroi (Lierse - Charleroi 2:1)

Blanco Ismael (CA Lanus) - 90 minut, 1 gol i 1 asysta (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z CA Tigre (Tigre - Lanus 2:3)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut w meczu ze Stoke City (Stoke - S'hampton 1:1)

Borysiuk Ariel (1FC Kaiserslautern) - nieobecny w meczu z FC Sankt Pauli (1FCK - Sankt Pauli 4:1)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - nieobecny w meczu z Quilmes AC (Quilmes - Velez 1:1)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - ławka rezerwowych w meczu z Liverpool FC (Arsenal - Liverpool 2:0)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut w meczu z Zenit Petersburg (Zenit - Amkar 1:1)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - nieobecny w meczu z Sivasspor (Gaziantepspor - Sivasspor 0:4)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - ławka rezerwowych w meczu z Viktoria Pilzno (Viktoria - Jablonec 6:1)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut w meczu z Chojniczanka (Arka - Chojniczanka 3:2)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut, 1 zółta kartka w meczu z Kubań Krasnodar (Krasnodar - Kubań 1:2)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - nieobecny w meczu z Caen (Lens - Caen 2:1)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z Krylja Samara (Terek - Krylja 0:1)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 75 minut w meczu z Rizespor (Rizespor - Akhisar 0:0)

Mucha Jan (Krylja Samara) - 90 minut, 1 żółta karta w meczu z Terek Grozny (Terek - Krylja 0:1)

Novo Nacho (Greenock Morton) - 90 minut, 1 żólta tartka w meczu z Saint Johnstone (Greenock - S.J. 0:1)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z Krylja Samara (Terek - Krylja 0:1)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 90 minut w meczu z Górnik Łęczna (Górnik - Olimpia 2:1)

Szałachowski Sebastian (GKS Łęczna) - 81 minuty w meczu z Olimpia Grudziądz (Górnik - Olimpia 2:1)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Liverpool FC (Arsenal - Liverpool 2:0)

Wolski Rafał (Fiorentina) - ławka rezerwowych w meczu z AC Milan (Milan - Fiorentina 0:2)