News: Piłkarski weekend byłych legionistów: gole Blanco i Mezengi

Piłkarski weekend byłych legionistów: Gole Blanco i "Jarzy", Boruc nadal w formie

Michał Talaga

22.10.2013 14:02

(akt. 04.01.2019 13:26)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony "piłkarski weekend". Po jednym trafieniu zaliczyli Ismael Blanco oraz Tomasz Jarzębowski. Nadal wyśmienitą formę prezentuje Artur Boruc, który wprawdzie po 5 meczach "na zero" gola puścił, ale w całym meczu prezentował się bardzo pewnie i jego "Świętym" udało się wywieźć bezcenny 1 punkt z Old Trafford. Nowy klub znalazł Nacho Novo, który zameldował się w zespole outsidera II ligi szkockiej - Greenock Morton.

Berezowski Igor (SK Lierse) - nieobecny w meczu z KRC Gent (Genk - Lierse 4:0)

Blanco Ismael (CA Lanus) - 45 minut, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z CA Rosario (Rosario - Lanus 2:1), 90 minut w meczu z Godoy Cruz (Lanus - Godoy 0:1) oraz ławka rezerwowych w meczu z Colon de Santa Fe (Colon - Lanus 0:3)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut w meczu z Man Utd (Man Utd - S'hampton 1:1) (PATRZ FILMIK PONIŻEJ)

Borysiuk Ariel (1FC Kaiserslautern) - nieobecny w meczu z Karlsruher (1FCK - Karlsruher 2:2)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 79 minut, 1 żółta kartka w meczu z Gimnasia La Plata (Gimnasia - Velez 2:1), 90 minut w meczu z Club Olimpo (Velez - Olimpo 1:2) oraz 90 minut w meczu z Racing Avellaneda (Racing - Velez 0:1)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - ławka rezerwowych w meczu z Norwich City (Arsenal - Norwich 4:1)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut w meczu z Lokomotiv Moskwa (Lokomotiv - Amkar 4:0)

Grosicki Kamil (Sivasspor) - nieobecny w meczu z Trabzonspor (Trabzonspor - Sivasspor 0:0)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - 20 minut w meczu z FK Mlada Boleslav (Jablonec - Boleslav 1:1)

Jarzębowski Tomasz (Arka) - 90 minut, 1 gol w meczu z Kolejarz Stróże (Arka - Kolejarz 3:1)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - ławka rezerwowych w meczu z Tom Tomsk (Krasnodar - Tomsk 4:0)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - 70 minut w meczu z Nimes (Lens - Nimes 1:0)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z Ural (Terek - Ural 1:1)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 45 minut w meczu z Antalyaspor (Antalyaspor - Akhisar 1:0)

Mucha Jan (Krylja Samara) - ławka rezerwowych w meczu z FK Rostów (Rostów - Samara 1:2)

Novo Nacho (Greenock Morton) - 74 minuty w meczu z Cowdenbeath (Cowdenbeath - Greenock 5:1)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - nieobecny w meczu z Ural (Terek - Ural 1:1)

Smoliński Marcin (Olimpia Grudziądz) - 90 minut w meczu z GKS Katowice (GKS - Olimpia 4:0)

Szałachowski Sebastian (GKS Łęczna) - 74 minuty w meczu z Puszcza Niepołomice (Łęczna - Niepołomice 2:0)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Norwich City (Arsenal - Norwich 4:1)

Wolski Rafał (Fiorentina) - ławka rezerwowych w meczu z Juventus Turyn (Fiorentina - Juventus 4:2)