News: Piłkarski weekend byłych legionistów: Gole i asysty - nawet od Boruca !

Piłkarski weekend byłych legionistów: Gole i asysty - nawet od Boruca !

Michał Talaga

26.03.2014 01:26

(akt. 08.12.2018 19:33)

Zachęcamy do prześledzenia losów niektórych byłych piłkarzy stołecznej jedenastki w miniony, piłkarski weekend. Dwaj byli obrońcy stołecznego klubu czyli Marcin Komorowski i Jakub Wawrzyniak zaliczyli po bramce ("Wawrzyn" dołożył do tego jeszcze 2 żółte kartki i opuścił boisko przed czasem). Bramkę zdobył także Marcin Burkhardt ale niestety jego Miedź po dogrywce uległa Arce Gdynia w ćwierćfinale Pucharu Polski. Asysty dorzucili Artur Jędrzejczyk, Maciej Rybus a nawet...Artur Boruc ! Solidny worek bramek musiał dźwigać Wojciech Szczęsny, który w dwóch meczach PL puścił aż 8 goli z czego 6 w samym tylko szlagierze z Chelsea.

Blanco Ismael (CA Lanus) - ławka rezerwowych w meczu z Deportivo Cali (Lanus - Cali 2:0) oraz 90 minut w meczu z River (River - Lanus 2:0)

Boruc Artur (Southampton) - 90 minut, 1 asysta (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Tottenham (Tottenham - S'hampton 3:2)

Borysiuk Ariel (FK Wołga) - 67 minut w meczu z Tomsk (Wołga - Tomsk 0:1)

Burkhardt Marcin (Miedź Legnica) - 35 minut w meczu z Arka Gdynia (Arka - Miedź 1:1), nieobecny w meczu z Okocimski Brzesko (Brzesko - Miedź 0:1) oraz 102 minuty, 1 gol w meczu z Arka Gdynia (Miedź - Arka 2:3 dogr.)

Cabral Alejandro (Velez Sarsfield) - 75 minut, 1 żółta kartka w meczu z Estudiantes (Velez - Estudiantes 1:1)

Fabiański Łukasz (Arsenal Londyn) - ławka rezerwowych w meczu z Chelsea (Chelsea - Arsenal 6:0) oraz ławka rezerwowych w meczu z Swansea (Arsenal - Swansea 2:2)

Furman Dominik (FC Toulouse) - ławka rezerwowych w meczu z Evian (Toulouse - Evian 1:1)

Gol Janusz (Amkar Perm) - 90 minut w meczu z Rostów (Rostów - Amkar 3:3)

Grosicki Kamil (Stade Rennes) - 69 minut w meczu z O.M. (Marsylia - Rennes 0:1)

Hubnik Michal (FK Jablonec) - ławka rezerwowych w meczu z Slovan (Slovan - Jablonec 3:0)

Jędrzejczyk Artur (FK Krasnodar) - 90 minut, 1 asysta (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Spartak Moskwa (Krasnodar - Spartak 4:0)

Kneżević Srdja (Rad Belgrad) - nieobecny w meczu z Radnicki (Radnicki - Rad 2:1)

Komorowski Marcin (Terek Grozny) - 90 minut, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ), 1 żółta kartka w meczu z Kubań (Terek - Kubań 2:1)

Ljuboja Danijel (RC Lens) - 24 minuty w meczu z Nimes (Nimes - Lens 3:3)

Mezenga Bruno (Akhisar Belediye) - 45 minut w meczu z Besiktas (Besiktas - Akhisar 3:0)

Mucha Jan (Krylja Samara) - ławka rezerwowych w meczu z Zenit (Zenit - Krylja 2:1)

Novo Nacho (Carlisle FC) - ławka rezerwowych w meczu z Notts County (Notts - Carlisle 4:1) oraz ławka rezerwowych w meczu z Shrewsbury (Carlisle - Shrewsbury 0:0)

Rybus Maciej (Terek Grozny) - 82 minuty, 1 asysta (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) w meczu z Kubań (Terek - Kubań 2:1)

Suler Marko (NK Maribor) - 90 minut w meczu z KRKA (Maribor - KRKA 3:1)

Szczęsny Wojciech (Arsenal Londyn) - 90 minut w meczu z Chelsea (Chelsea - Arsenal 6:0) oraz 90 minut w meczu z Swansea (Arsenal - Swansea 2:2)

Wawrzyniak Jakub (Amkar Perm) - 72 minuty, 1 gol (PATRZ FILMIK PONIŻEJ) i 1 czerwona kartka w meczu z Rostów (Rostów - Amkar 3:3)

Wolski Rafał (Fiorentina) - ławka rezerwowych w meczu z Napoli (Napoli - Fiorentina 0:1)

Zbozień Damian (Amkar Perm) - 90 minut w meczu z Rostów (Rostów - Amkar 3:3)