Plan przygotowań rezerw

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

26-06-2019 / 18:06

(akt. 26-06-2019 / 18:22)

Rezerwy Legii Warszawa w sobotę zakończyły sezon. Gracze "dwójki" nie mogą jednak liczyć na długie urlopy. Zespół Piotra Kobiereckiego rozpocznie przygotowania do nowych rozgrywek już 8 lipca. W planach jest m.in. wyjazd na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego.

Trzecioligowa drużyna rezerw Legii w sobotę zakończyła sezon remisując na wyjeździe 1:1 z Ruchem Wysokie Mazowieckie. "Dwójka" zajęła ostatecznie ósme miejsce na koniec rozgrywek. Zespół Piotra Kobiereckiego wygrał czternaście meczów, a także zanotował po dziesięć remisów i porażek. Sukcesem drużyny było również wywalczenie mazowieckiego Pucharu Polski. 

Gracze Legii II nie mogą liczyć na długie urlopy, gdyż już na 8 lipca zaplanowano pierwszy trening. W trakcie okresu przygotowawczego, rezerwy rozegrają tylko trzy sparingi oraz jedną grę wewnętrzną. Stołeczny zespół uda się również na zgrupowanie do Grodziska Wielkopolskiego. Niespełna miesiąc po pierwszych zajęciach, planowane jest rozegranie pierwszej kolejki ligowej trzeciej ligi (4/5.08).

Rywalami legionistów w trakcie sparingów będą kluby z trzeciej ligi, choć z trzech różnych grup. Najpierw "Wojskowi" zmierzą się z Jarotą Jarocin. Żółto-niebiesko-czerwoni zajęli w poprzednim sezonie czternaste miejsce w grupie drugiej. Potem rywalem będzie lokalny przeciwnik stołecznej ekipy, Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Na koniec ekipę Kobiereckiego czeka spotkanie z Motorem Lublin, który w zeszłych rozgrywkach był trzeci w grupie czwartej.

Plan przygotowań Legii II:

Pierwszy trening - 8 lipca
Testy motoryczne - 9 lipca
Sparing wewnętrzny - 13 lipca (Warszawa)
Obóz w Grodzisku Wielkopolskim 14 lipca - 20 lipca
Sparing z Jarotą Jarocin - 20 lipca (Grodzisk Wielkopolski)
Sparing ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki - 24 lipca (Warszawa - Rembertów)
Sparing z Motorem Lublin - 27 lipca (w Lublinie)
Pierwsza kolejka III ligi - 4 lub 5 sierpnia

Komentarze (2)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Chorąży
  • 0 / 0
Pisałem to rok i dwa lata temu - ma być awans. Takie tam marzenie :)
~Pytaj
  • 1 / 0
Philips będzie,?