Killian Corredor
fot. 400mm.pl

Plotki transferowe: Corredor na celowniku Legii

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: meczyki.pl

10.05.2024 12:15

(akt. 10.05.2024 13:05)

Legia Warszawa latem chce m.in. pozyskać piłkarza do ataku. Jak informuje serwis meczyki.pl na celowniku klubu znalazł się Killian Corredor.

23-letnik napastnik Rodez - klubu zajmującego czwarte miejsce na zapleczu francuskiej ekstraklasy, zdobył w tym sezonie 12 bramek i dorzucił do tego 7 asyst.  Rozmowy z przedstawicielami Killiana Corredora już trwają, ale piłkarz dzięki temu, że rozgrywa najlepszy sezon w karierze, cieszy się dużym zainteresowaniem m.in. klubów z Ligue1.

Corredor nie jest typową „dziewiątką”, ale mobilnym zawodnikiem, charakteryzującym się dużą szybkością. Potrafi atakować z głębi pola, wejść w drybling, ale i rozegrać piłkę. W tym roku poprawił skuteczność. Najczęściej grywał jako środkowy napastnik, ale występował też w roli prawego i lewego atakującego w ustawieniu z dwójką napastników. W sumie w barwach Rodez rozegrał 99 meczów, strzelił 27 goli, miał 14 asyst.

 

Ankieta

Czy Jacek Zieliński powinien dalej być dyrektorem sportowym Legii?

 

Polecamy

Komentarze (212)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.