piłka piłki
fot. Marcin Szymczyk

Plotki transferowe: Legia złożyła ofertę za Fernandeza

Redaktor Maciej Ziółkowski

Maciej Ziółkowski

Źródło: futbol.unitel.bo

04.06.2024 15:55

(akt. 04.06.2024 15:58)

Legia interesuje się Roberto Fernandezem, czyli 24-letnim lewym obrońcą, który ostatnio grał w rosyjskiej Bałtice Kaliningrad. Według zagranicznych mediów, stołeczny klub złożył już ofertę za 33-krotnego reprezentanta Boliwii.

W sezonie 2023/2024 Roberto Fernandez zagrał 40 razy (2 gole, 4 asysty) w barwach Bałtiki Kaliningrad (rosyjska ekstraklasa), do której był wypożyczony z Bolivar La Paz. W przeszłości występował też m.in. w Cultural Leonesa (3. poziom rozgrywkowy w Hiszpanii). Kontrakt lewego obrońcy z klubem z Boliwii obowiązuje do grudnia 2024 roku.

Legia zaoferowała 800 tys. dolarów, z myślą o jak najszybszym zamknięciu negocjacji. Fernandez musi przybyć do Santa Cruz w ciągu najbliższych kilku godzin, by dołączyć do ekipy Boliwii, która będzie skupiać się na meczach towarzyskich z Ekwadorem i Kolumbią, a później na Copa America – informuje futbol.unitel.bo. Jeśli transfer zostanie sfinalizowany, to – według wspomnianego serwisu – zawodnik podpisze 3-letnią umowę z "Wojskowymi".

Polecamy

Komentarze (128)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.