Mirosław Drożdż

Źródło:

16.11.2005 23:03

(akt. 27.12.2018 04:06)

W rozegranym dziś meczu na stadionie KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim reprezentacja Polski pokonała Estonię 3:1. Bramki dla Polski zdobyli: w 8. minucie <b>Mariusz Lewandowski</b>, 56. minucie <b>Sebastian Mila</b> i w 87. minucie <b>Grzegorz Piechna</b>. Dla gości honorowego gola zdobył w 68. minucie <b>Ingemar Teever</b>.
Drużyna Pawła Janasa zagrała w następującym składzie: Jerzy Dudek (46' Wojciech Kowalewski) - Marcin Wasilewski, Bartosz Bosacki (62' Arkadiusz Głowacki), Mariusz Lewandowski, Marcin Adamski - Damian Gorawski, Piotr Giza (82' Dariusz Dudka), Sebasitan Mila, Marcin Kaczmarek (46' Ireneusz Jeleń) - Marek Saganowski (72' Przemysław Kaźmierczak), Paweł Brożek (46' Grzegorz Piechna) Reprezentacja Estonii: Mart Poom - Teet Allas, Andrei Stepanov (16' Enar Jaager), Raio Piiroja, Dimitri Kruglov - Ingemar Teever (81' Jurgen Kuresoo), Aleksandr Dmitrijev, Martin Reim (54' Taavi Rahm), Joel Lindpere, Sergei Terehhov - Tarmo Neemelo Sędziował Jouni Hyytia (Finlandia). Żółte kartki: Wasilewski - Dmitrijev. Widzów 8500. Jak do tej pory obie reprezentacje spotykały sie sześciokrotnie. Pięć razy wygywali Polacy i tylko jeden raz padł wynik remisowy. Jest bardzo prawdopodobne, że kolejny mecz rozegramy już w grudniu, tym razem z przeciwnikiem o wiele bardziej wymagającym - z Argentyną.