Polska zremisowała z Irakiem, Roger strzelił bramkę

Jan Szurek

09.06.2009 19:35

(akt. 17.12.2018 15:30)

Reprezentacja Polski przebywająca na zgrupowaniu w Republice Południowej Afryki zremisowała w towarzyskim spotkaniu z Irakiem 1:1 (0:0). Wyrównującego gola dla Biało-Czerwonych zdobył w 70 minucie spotkania strzałem z bliskiej odległości <b>Roger Guerreiro</b>. Wcześniej na prowadzenie Lwów Mezopotamii wyprowadził w 54 minucie po bardzo ładnej akcji <b>Ajeel</b>. W drugiej części spotkania na boisku oprócz Rogera pojawili się także dwaj inni legioniści <b>Jakub Rzeźniczak</b> oraz <b>Marcin Komorowski</b>.
Skład Polaków: Sebastian Przyrowski - Piotr Polczak, Michał Żewłakow, Bartosz Bosacki (46' Jakub Rzeźniczak), Jacek Krzynówek (46' Marcin Komorowski) - Sławomir Peszko (72' Dawid Janczyk), Łukasz Trałka, Dariusz Dudka, Rafał Murawski, Jakub Wilk(46' Roger Guerreiro) - Robert Lewandowski (46' Marek Saganowski) Skład Iraku: Kareem (46' Noor) - Katea, Ghandban, Akram Ali (46' Alaa), Ridha, Khalaf, M. Kasid Kadhem (46' Salih), K. Kasid Kadhem (46' Tahir), Shaker Ali, Erhaima, Ajeel (58' Samer)