PP: Młoda Legia - Ursus Warszawa 3:2 (1:2)

Źródło: legia.com

27.04.2011 19:02

(akt. 14.12.2018 12:23)

Piłkarze Młodej Legii rozegrali dziś mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Rywalem legionistów był Ursus Warszawa. "Traktorki" po dwudziestu minutach prowadzili 1:0 po golu Jurija Medviedeva. Na 2:0 dla Ursusa podwyższył Mateusz Goliszewski, który wykończył szybka kontrę swojego zespołu. Podopieczni Dariusza Banasika odpowiedzieli jeszcze przed przerwą piękną bramką zdobytą przez Mateusza Rosłonia. W 70. minucie wyrównującego gola strzelił Dawid Duda, zaś dwie minuty później do siatki trafił Marcin Bochenek. Jak się później okazało była to bramka na wagę zwycięstwa i awansu do kolejnej rundy.

Młoda Legia - Ursus Warszawa 3:2
23' (0:1) Jurij Medvedev
39' (0:2) Mateusz Goliszewski
42' (1:2) Mateusz Rosłoń
69' (2:2) Dawid Duda
71' (3:2) Marcin Bochenek

Legia: 1. Jakub Chrostowski – 24. Ryszard Breś, 19. Mateusz Cichocki, 25. Mateusz Lisiecki, 23. Bartosz Widejko – 29. Kacper Starek (62' 17. Paweł Broniszewski), 15. Michał Kopczyński, 7. Dawid Duda, 31. Marko Matić, 30. - Mateusz Rosłoń – 20. Jakub Rozwandowicz (80' 11. Mateusz Tietz)

Ursus: 1. Adrian Malinowski – 18. Bartosz Piec, 14. Sebastian Bulik, 19. Grzegorz Staszewski, 2. Bartosz Pomarański – 7. Mateusz Goliszewski, 4. Piotr Ćwik, 8. Sebastian Sikora, 15. Łukasz Sowiński – 6. Patryk Kościanek (68' 13. Mateusz Łopat), 10. Jurij Medviedev