Premierowy gol Kazaiszwilego

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

14-05-2017 / 20:02

(akt. 07-12-2018 / 10:31)

Waleri Kazaiszwili w meczu z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza wszedł na boisko w 64. minucie zastępując Guilherme. Gruzin pojawił się na murawie po raz pierwszy od 1 kwietnia, kiedy przez 120 sekund wystąpił w spotkaniu z Pogonią Szczecin. 24-latek w konfrontacji ze "Słonikami" zanotował swoje premierowe trafienie na boiskach Ekstraklasy ustalając wynik konfrontacji na 6:0.

Gruziński skrzydłowy rozegrał do tej pory szesnaście spotkań w barwach Legii. Piłkarz wypożyczony z Vitesse Arnhem najprawdopodobniej nie zostanie wykupiony przez stołeczny klub. 

Komentarze (15)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Podporucznik
  • 2 / 0
Fakty są takie, że chłopak ma potencjał CO NAJMNIEJ taki jak Vadis. To jest mega piłkarz jak na ekstraklasowe standardy i bardzo solidny na standardy europejskie. Niestety czasami piłkarze się po prostu w danym miejscu i czasie nie odnajdują i przykładów na to w ostatniej historii Legii jest trochę (choćby Cabral czy Piotrek Giza).

Co zawiniło - nie mnie oceniać. Ale jestem pewny, że gdyby Vako wkomponował się w drużynę, to byłby jednym z jej najwiekszych atutów. Szkoda, że nie odpalił u nas.
Pułkownik
  • 0 / 0
Jakby futbol byl konkurencja indywidualna (rajdy z pilka na czas pomiedzy tyczkami) Vako napewno sprawdzil by sie lepiej (;
Cienki jest i tyle. Już wole Szymańskiego który pokazał o wiele więcej niż Vako.
Starszy sierżant
  • 2 / 0
akurat we wczorajszym meczu to Szymanski notowal praktycznie same straty, takze ta opinia jest lekko stronnicza
A Vako, to po prostu żadnej piłki nie przepuścił... Chodzi mi o to że Szymański pokazuje się do gry, wychodzi na pozycję, wczoraj ładnie uderzył na bramkę (moim zdaniem Trela cudem wybronił jego strzał). A Vako po za bramką nawet nie pozorował gry, jak dostaje piłkę to zaraz jest drybling i strata.
~f(L)or
  • 1 / 0
odejdzie albo i nie..
od Magiery szanse dostał (co prawda przy wygranym meczu ale zawsze mógł wejść ktoś inny...) i wykorzystał
wiele zależy pewnie od tego co zrobi Gui - jeśli odejdzie to... mamy "zaaklimatyzowanego" zastępcę
Generał broni
  • 1 / 0
Vako dał dobrą zmianę, szkoda, że wcześniej mniej szans dostawał.
~ren
  • 2 / 0
Dostał ile trzeba
Brawo Vako! :)

Może wreszcie zacznie raz że grać a dwa że na luzie bo widać że jeszcze jest trochę spięty i nie podejmuje decyzji odważniejszych i bardziej niekonwencjonalnych niż ma możliwości.

Jeszcze się przyda w walce o MP :)
~Dret
  • 0 / 0
wiedzialem że pierwszy będzie Twój komentarz:) swoją drogą widać było po nim brak praktyki meczowej, ale swoje zrobił, wszedł przy korzystnym wyniku to też troche zrzuca brzemie..inaczej by nie wszedł :x
oby tak samo myślał trener Magiera
Podporucznik
  • 1 / 0
To ja polecam psychofanowi Quazaishviliego przeanalizowanie sytuacji meczowej po wejściu na boisko Gruzina, a dokładniej ile było akcji Niecieczy, którą stroną boiska i ile było takich akcji gdy zamiast niego grał Nagy:) Zalecam też przestudiowanie mimiki twarzy Malarza i Hlouska po każdej takiej akcji i adresata ich spojrzeń.
Starszy sierżant
  • 1 / 0
kolega GaD10 ma sporo racji
Dret

Po prostu odetchnąłem z ulgą :)
Źle na mnie działa marnotrawienie naszych piłkarzy którzy mogą się przydać.
~Dret
  • 3 / 0
owszem, z ławki jak najbardziej może się przydać, ale jak słusznie zaueazyli koledzy, nie może zapominać o obronie i asekuracji