Prezentacja sekcji w centrum handlowym

Maciej Baranowski

Źródło: Legia.Net

04-08-2015 / 00:03

(akt. 07-12-2018 / 21:34)

W sobotę i w niedzielę w centrum handlowym Blue City odbyła się prezentacja i akcja promocyjna sekcji sportowych Legia Warszawa. Odwiedzający centrum handlowe mogli poznać historię i misję poszczególnych organizacji działających pod szyldem stołecznego klubu, zaś dla najmłodszych przewidziano całą gamę atrakcji, w tym konkursy z nagrodami.

Galeria zdjęć z prezentacji sekcji (fot. Maciej Baranowski)

 

W Blue City od kilku miesięcy działa najmłodsza sekcja stołecznego klubu, Legia Racing Club. Zmotoryzowani przygotowali profesjonalny gokart, w którym dzieci mogły usiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Oprócz tego młodzież mogła wcielić się w rolę mechaników. Koła były w trakcie weekendu wymieniane wiele razy. 

Zapaśnicy i rugbyści przygotowali efektowne pokazy na macie. Sekcja bokserska zaprezentowała przykładowy trening z udziałem Wojciecha Wiertela i Marii Romańskiej. Najmłodsi mogli także założyć rękawice bokserskie i potrenować ciosy pod okiem trenera.

 

Najszybciej rozwijająca się obecnie sekcja koszykarska, przygotowała konkurs i stanowisko, przy którym dzieci mogły poćwiczyć rzuty do kosza. Sekcja siatkarska, a także Akademia Piłkarska Legii Warszawa stworzyły dwa boiska, na których nie tylko najmłodsi mogli potrenować z piłką. Po nieudanych zagraniach piłka lądowała w pobliskiej fontannie.

 

Niestety podczas prezentacji zabrakło legijnych hokeistów, których przyszłość z powodu trudnej sytuacji finansowej jest niepewna. Zabrakło też sekcji pływania i łyżwiarzy - były tylko ich stanowiska z ulotkami.

Komentarze (0)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094