Mateusz Kochalski
fot. Marcin Szymczyk

Prezes Stali Mielec o ewentualnym powrocie Kochalskiego do Legii

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: Prawda Futbolu

05.04.2024 13:50

(akt. 05.04.2024 13:57)

W barwach Stali Mielec bardzo dobrze broni były golkiper Legii Warszawa, Mateusz Kochalski. Czy jest szansa, by wrócił na Łazienkowską?

Mateusz Kochalski będąc zawodnikiem Legii bronił jej barw w Centralnej Lidze Juniorów, a także w młodzieżowej Lidze Mistrzów UEFA. W kolejnych latach trafiał na wypożyczenia do Legionovii i Radomiaka Radom. Latem 2022 roku został zawodnikiem Stali Mielec, podpisał 3-letnią umowę. Obecnie jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym, bramkarzem w ekstraklasie. Czy istnieje szansa by wrócił na Łazienkowską?

- Co do sytuacji Mateusza Kochalskiego, to mamy z Legią uzgodnione, że nie będziemy wypowiadali się w tej kwestii. Aby być precyzyjnym powiem, że jeśli Mateusz będzie chciał być przy Łazienkowskiej, to nic nie stoi na przeszkodzie. Zapisy, jakie są w umowie, nikogo nie blokują, nikogo nie zatrzymują. Jeśli Kochalski będzie chciał iść do Legii, to absolutnie nie będziemy robili żadnego problemu — oznajmił w "Prawdzie Futbolu" Jacek Klimek, prezes Stali Mielec.

– Nigdy nie zamykam sobie żadnych drzwi. Może kiedyś uda się wrócić na Łazienkowską jako zawodnik. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość. Bardzo dużo zawdzięczam stołecznej akademii, która sporo mi dała, ale nie do końca "jedynce" - mówił Mateusz Kochalski w rozmowie z Legia.Net.

Co wiesz o bramkarzach w historii Legii

06legia-wislak33.jpg
1/14 Kto był najmłodszym bramkarzem debiutującym w Legii?

Polecamy

Komentarze (32)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.