Promocja biletów na mecz ze Śląskiem

Maciej Ziółkowski

Źródło: Legia Warszawa, legia.com

07-03-2019 / 18:10

(akt. 07-03-2019 / 18:15)

W piątek, 8 marca o godzinie 8.00, rusza promocja biletów na mecz Legii ze Śląskiem Wrocław. Przez 24 godziny można będzie zakupić bilety z ceną obniżoną nawet o 20 złotych. Nie ma na co czekać, wszyscy widzimy się przy Łazienkowskiej i dopingujemy Legię w walce o mistrzostwo!

Cena niższa o 10 złotych obejmuje bilety na trybuny Północną i Południową. Bilety na Trybunę Wschodnią zostały objęte promocją w wysokości 20 złotych. Oznacza to, że normalny bilet na tę ostatnią można zakupić już od 45 złotych, zaś na Żyletę oraz Sektor Rodzinny od 30 złotych. Nie zwlekajcie, wszyscy widzimy się na meczu ze Śląskiem Wrocław!

BILETY NA MECZ ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW

MOŻNA KUPIĆ W TYM MIEJSCU

To nie koniec atrakcji. Od piątku 8 marca - od godziny 8:00, do 9 marca - do godziny 8:00, wszystkie kobiety posiadające aktywną kartę kibica Legii Warszawa kupią bilet za jedyne 8 złotych! Drogie Panie, to są także Wasze 24 godziny!

 * Nie przewidujemy ilościowych limitów na powyższe bilety.

Komentarze (27)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~M3
 • 0 / 0
SportowaWarszawa chyba chłopaku za dużo telewizji oglądasz bo widzę że na wszystkim się znasz. A ta na poważnie to lepiej wróć na siłownię machać klatkę sześćdziesiątką zamiast wkurwiać ludzi.
Powiem tak mentalnośc Polaka jest nie do podrobienia ból dupy karneciarzy że są organizowane promocje źle, jak sprzrzedawane normalnie po 40 zł źle na zylete za drogo, jak na Lecha droższe za drogo. Zamiast się cieszyć że będzie nas Jak najwięcej to wielka zazdrość bo ktoś dostał 10 zł rabatu na bilet no ludzie nie można się myśleć tylko o własnej dupie. Jeszcze cud że nikt nie ma aluzji że kobiety wejdą za 8 zł
Memy z Nocaczem - Januszem to, niestety, najprawdziwsza prawda...
Major
 • 1 / 0
Ja mam karnet ale dla tych co chodzą "od meczu do meczu" to dobra wiadomość. Nie wszyscy mamy podobne zasoby portfela, ważne że klub dostrzega takie problemy.
Fajnie jak byś ramach promocji meczu Ultrasi obiecali że nie będzie żadnego zadymienia i sylwestrowego odpustu, to by mogło trochę ludzi przyciągnąć;-)
~STARY Z KRYTEJ
 • 2 / 5
Właśnie klub pokazał, że osoby posiadający karnety zostali "wydymani". Będziecie błagać o kupno karnetów na nowy sezon to się zdziwicie. ....
I co, obrazisz się i więcej nie przyjdziesz bo klub obniżył ceny biletów?
Serio to dla Ciebie takie ważne że ktoś będzie miał bilet taniej niż zwykle o dwie dychy? Nikt Ci przecież ceny nie podniósł.
Pułkownik
 • 2 / 0
I tak taniej karnet wychodzi ;)
Kierownik,
No ale ktoś ma taniej, prawda? On nie ma taniej (chociaż ponoć z karmelem wychodzi nadal taniej), ktoś inny za to może mieć tańszy bilet i to już się nie podoba. Przecież nie może być tak, że ktoś sobie zaoszczędzi na bilecie! Trzeba równać do dołu, nigdy do góry!!
*taniej z karnetem, nie z karmelem, oczywiście. Co za nonsens.
~Stary z żylety
 • 0 / 1
Sportowa przeczytaj sam co napisałeś. Kupiłem karnet na żyletę min dlatego aby wspomóc klub jak również zaoszczędzić kosztem pojedynczego biletu. Choć nie wiedziałem czy dam radę być na każdym meczu (częste delegacje). Klub reklamował karnety, że ma być taniej. Otóż w tej chwili nie jest. Gdy ceny będą niższe do końca rundy zasadniczej, ja już stracę. Dlatego więcej karnetu już nie kupię. Klub nie pierwszy raz robi z karnetów oczów pośmiewisko.
Kapitan
 • 2 / 0
Nie rozumiem Twojego toku rozumowania?
Czujesz się oszukany bo:
1. z karnetem masz stałe swoje miejsce?
2. pomogles swojemu klubowi?
3. w legionach masz nagrody nieosiągalne dla posiadaczy biletów?
4. będzie Nas więcej dopingujacych?
Karnet możesz zwrócić...... a promocje nie będą napewno na każdy mecz
Kapitan
 • 1 / 0
I zapomniałem o pierwszenstwie zakupu biletu na europejskie puchary
Stary z krytej, czy z żylety,

To napisz reklamację do klubu, a nie płaczesz tu na forum.
Pułkownik
 • 0 / 0
o lol skąd się tacy ludzie biora, masz karnet, żeby wspierać klub, mieć pewne miejsce na stadionie, czy żeby było pare złotych taniej? jesli tylko ostatnia opcja to i tak będziesz miał niższą cene niż ci co kupują same bilety
Stary z krytej, czy z żylety,

Kupując ubrania też masz taki dylemat i uważasz, że sklep Cię oszukał gdy koszulka, którą kupiłeś trzy miesiące temu jest teraz na promocji?
~chi
 • 2 / 0
Stary, ale zobacz jak cię załatwili rodzice. Przecież jakby zmajstrowali córkę, to wszedłbyś (weszła?) za 8 zyli ;)
~M3
 • 0 / 2
A ja kupiłem dziś i promocji nie było. Bilet kosztowal normalnie 40 Pln. O co tu chodzi ? To jest kpina.
"W piątek, 8 marca o godzinie 8.00, rusza promocja biletów na mecz Legii ze Śląskiem Wrocław. Przez 24 godziny można będzie zakupić bilety z ceną obniżoną nawet o 20 złotych".
A teraz porównaj czas obowiązującej promocji i czas kiedy kupiłeś swój bilet. Mam nadzieję, że to nie będzie problem i poradzisz sobie z taką prostą matematyką. Bo jak nie, to dopiero będzie kpina.
~M3
 • 0 / 0
Czytaj ze zrozumieniem, a nie wymadrzasz się gościu. Kupiłem dzień wcześniej i tu powinny być promocje. Widzą że sprzedaż Ch... to dają promocje. A ja czuję się oszukany.
Bardzo fajne pomysły ostatnio klubu żeby przyciągnąć ludzi na stadion, oby jak najwięcej takich różnych akcji
Podpułkownik
 • 1 / 5
Panie Prezesie, a co z moim karnetem?
Pułkownik
 • 0 / 0
a co ma z nim być?
Podporucznik
 • 0 / 0
Mam jutro urodziny też chcialbym jakiś prezent: p
Kapitan
 • 0 / 0
Ja mam 13.03:-) i najlepszym prezentem będzie wygrana w Częstochowie :-)