PSG - Legia 0:1

Źródło:

19.07.2006 19:18

(akt. 25.12.2018 10:22)

W ostatnim meczu sparingowym podczas zgrupowania we Francji, Legia Warszawa wygrała 1:0 z dziewiątą drużyną ligi francuskiej poprzedniego sezonu, Paris Saint Germain. Zwycięską bramkę w 62 minucie spotkania po dośrodkowaniu Wojciecha Szali zdobył <b>Elton Brandao</b>. Tym razem trener Dariusz Wdowczyk na boisko od pierwszej minuty wypuścił najsilniejszy skład. <br> <a href=http://relacja.legia.net class=link>Relację z meczu znajdziecie pod tym adresem</a><br><a href=http://www.legia.net/fotoreportaz.php?id=408 class=link>Zdjęcia znajdziecie tutaj</a>.
Mecz przez większość czasu był bardzo wyrównany. Przewagę PSG osiągnęło dopiero pod koniec spotkania, kiedy za wszelką cenę chciało odrobić straty. Na posterunku była jednak para stoperów Choto i Hugo, którzy zagrali dzisiaj na bardzo wysokim poziome. W 23 minucie spotkania z powodu kontuzji boisko opuścił Piotr Włodarczyk. Legia zagrała w składzie Łukasz Fabiański - Wojciech Szala (89' Artur Jędrzejczyk), Hugo Alcantara, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz - Miroslav Radović, Łukasz Surma, Marcin Burkhardt (56' Aleksandar Vuković), Roger Guerreiro - Piotr Włodarczyk (23 Gottwald), Elton Brandao (85' Maciej Korzym).