News: Puchar Fanów 2014 w rękach Cosa Nostry

Puchar Fanów 2014 w rękach Cosa Nostry

Źródło: ligafanow.pl

07.07.2014 16:15

(akt. 13.12.2018 18:22)

W zeszły weekend zakończyła się już druga edycja Pucharu Fanów w której ostatecznie udział wzięło 20 drużyn podzielonych na 4 grupy. Organizatorzy Ligi Fanów już nas do tego przyzwyczaili , że ich turnieje piłkarskie stoją na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym. W fazie pucharowej, gdzie drużyna odpadała po jednym przegranym meczu, turniej był coraz ciekawszy, a emocje i napięcie rosły z minuty na minutę. Zwycięską ekipą została Cosa Nostry, która rozgrywała tego dnia bardzo dobre zawody i była bezkonkurencyjna dla pozostałych drużyn.

W wielkim finale, po zaciętym i porywającym pojedynku pokonali zespół Niespodzianka Marki 3:1 rewanżując im się za porażkę w grupie. Trzecie miejsce zajęła drużyna FC Natolin zwyciężając ALPAN 8:3. Najlepszym bramkarzem został wybrany golkiper drużyny THC Opacz Konstancin Marcin Kujawski, najlepszym strzelcem turnieju został Zbigniew Obłuski z drużyny FC Natolin a najlepszym zawodnikiem turnieju został Damian Borowski z ekipy Cosa Nostra.

Po zakończonym turnieju, zostały wręczone statuetki za osiągnięcia indywidualne oraz puchary dla trzech najlepszych drużyn i oczywiście nagrody. Zwycięzca czyli Cosa Nostra, otrzymała nagrodę główną w wysokości 2500 PLN w gotówce, a finalista – Niespodzianka Marki, talon na 1000 PLN do wykorzystania w sklepie ZINA. Trzecia ekipa turnieju – FC Natolin, otrzymała vouchery do wykorzystania w kompleksie multimedialnym Hulakula o wartości 800 PLN. Puchar Fair Play trafił w ręce drużyny PWW/CEDC Dream Team II za ogromny wkład w budowanie klimatu turnieju oraz reprezentowanie i kultywowanie najważniejszych wartości piłkarskich.

Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy do kolejnej edycji tego prestiżowego turnieju piłkarskiego jak również do rozgrywek Ligi Fanów, które startuję w połowie września. Wszelkie zdjęcia, statystyki, wyniki grupowe i finałowe zostały  zamieszczone na naszej oficjalnej stronie internetowej rozgrywekwww.ligafanow.pl