Radosław Cierzniak: Liczę, że wygrana da nam pozytywnego kopa

Piotr Kamieniecki

Źródło: Legia.Net

18-04-2018 / 23:37

(akt. 02-12-2018 / 11:29)

- Cieszymy się z awansu do finałów. Nasza sytuacja nie jest łatwa, a każdy pozytywny dzień i wygrane spotkanie, powinny nam pomagać. Wiedzieliśmy, że Górnik przede wszystkim będzie zagrażał nam ze stałych fragmentów gry. Nie chcę tego oceniać na gorąco, ale może mogliśmy coś zrobić, w tym ja sam, przy golu dla przyjezdnych. Trzeba jednak podkreślić, że podnieśliśmy się po tym, jak pierwsi straciliśmy bramkę. To chyba pierwsza taka sytuacja w sezonie, która dodaje nam wiary i jest wielki pozytywem - powiedział po zwycięstwie z Górnikiem Zabrze Radosław Cierzniak, bramkarz "Wojskowych".

- Liczę na występ w finale Pucharu Polski. Od początku rozgrywek występuje w nich w podstawowym składzie. Mogłem grać odrobinę lepiej, ale nie jest łatwo występować raz na jakiś czas, bez rytmu. Najważniejsze, ze wszyscy bramkarze w Legii regularnie się wspierają. Tak jest od początku. Każdy chce grać, ale jeśli Arek wychodzi na boisko, to życzę mu dobrze i na odwrót. To dobra droga - dodał.


- Nie chcę komentować tematu zmiany trenera. Nie możemy się oszukiwać, że czujemy w takiej sytuacji, że zawiedliśmy. Skupiamy się teraz na końcówce sezonu i zamierzamy iść do przodu. Wierzę, że spotkanie z Górnikiem Zabrze da nam pozytywnego kopa - zakończył golkiper stołecznej drużyny.

Komentarze (9)

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
~Piotrr
  • 0 / 0
Jeśli Legia chce przegrać bój o Puchar Polski to powinien w bramce stanąć Cierzniak. Co to za argument, że Cierzniak buduje pozytywną atmosferę w szatni?!?!?? On jest piłkarzem czy kabareciarzem? Skoro nie umie grać(Bytovia, Borussia, 2 x Górnik) to po co go trzymać? Ja też bronić nie umiem, jajcarzem jestem, znam polski, niemiecki i angielski. A mój kontrakt byłby duuuużo niższy.
Cierzniak jako dobra dusza drużyna - jestem na TAK.
Cierzniak jako bramkarz Legii (obojętnie czy pierwszy, drugi , trzeci czu czwarty) - jestem na NIE.
Jeśli stać Legię na kolejnego motywatora, budującego mentalnie drużynę - to niech go zatrudnią w roli psychologa.
Bramkarzem jest niepewnym, żeby nie powiedzieć ,że słabym.
Od Malarza ma lepszy (celniejszy) wykop z piłki stojącej. Reszta na znacznie słabszym poziomie - a w dodatku wygląda i zachowuje się jak byłby bardzo przestraszony.
Jest Malarz, jest Majecki, jest Kudrjavcevs - wystarczy.
~Gaco
  • 0 / 1
Do Redakcji:

Skoro many trenerów praktykantów proponuje zrobić ankietę z pytaniem, kto powinien bronić w finale PP.

Spodziewam sie wyniku 95-5 na Malarza.
(te 5% do Radka i rodziny, plus idioci, najebkowicze i ludzie z zaburzonym błędnikiem).
Może to w końcu kogoś tam otrzeźwi, tu juz dwumeczu nie będzie i taki babol jak w Zabrzu lub wczoraj może nam odebrać ten Puchar.
Pułkownik
  • 6 / 0
Liczę że w finale będzie grał Malarz, Cierzniak jest elekryczny , ostry zjazd sportowy zaliczył na ławce w Legii. Po sezonie powinno się go pozbyć.
~Krzychu (L)
  • 0 / 6
A ja liczę że dostaniesz kopa po tym sezonie
Generał
  • 4 / 0
tajesss
i jeszcze z liścia mu
i kopa
i wogle, cojessss???
~Gaco
  • 0 / 2
Kopa to powinieneś dostać do rezerw. Nic nie pomogłeś w tym dwumeczu, ręczniku.

Malarz do bramki na PP.
~Krzychu (L)
  • 0 / 2
A ja licze ze ty dostaniesz kopa po tym sezonie
~jdkskv
  • 0 / 1
Jak go widze w bramce to eiadome jest, ze pusci jakas szmate. No i puscil kolejna. Pozostaje tylko liczyc, ze nie zagra w finale. Jedyna nadzieja na korzystny wynik.