Rafał Gikiewicz
fot.

Rafał Gikiewicz wraca do ekstraklasy

Redaktor Marcin Szymczyk

Marcin Szymczyk

Źródło: sport, sport.tvp.pl

12.02.2024 13:15

(akt. 12.02.2024 13:34)

Rafał Gikiewicz przechodzi testy medyczne w Widzewie Łódź. Jeżeli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to 36-latek wzmocni zespół trenera Daniela Myśliwca, który po odejściu Henricha Ravasa pozostał z młodym 20-letnim Janem Krzywańskim w bramce.

Rafał Gikiewicz kilka dni temu rozwiązał kontrakt z tureckim MKE Ankaragucu. Obecnie 36-latek przebywa na testach medycznych. Być może jeszcze w poniedziałek zostanie ogłoszony nowym zawodnikiem 14. zespołu PKO BP Ekstraklasy. "Giki" wcześniej występował m.in. w Stomilu Olsztyn, Jagiellonii Białystok i Śląsku Wrocław. Szansą na debiut mogą być... derby Łodzi. W niedzielę 18 lutego o 17:30 ŁKS i Widzew spotkają się na stadionie im. Władysława Króla.

Co ciekawe i mało kto pamięta, Gikiewicz próbował swoich sił w Legii, niespełna 16 lat temu. W czasie letnich przygotowań w 2008 roku przebywał przez kilka dni na testach w czasie zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim. 

d11_3.jpg
Rafał Gikiewicz na testach w Legii w 2008 roku.

 

Polecamy

Komentarze (7)

Odśwież

Dodając komentarz zobowiązujesz się do przestrzegania

Komentarze osób niezalogowanych, a także zalogowanych, którzy zarejestrowali konto w ostatnich 3 dniach wymagają akceptacji administratora.