News: Rafał Wolski zadebiutował w barwach Fiorentiny

Rafał Wolski zadebiutował w barwach Fiorentiny

Michał Talaga

19.05.2013 22:45

(akt. 09.12.2018 19:18)

Rafał Wolski wreszcie zaliczył debiutancki występ w barwach włoskiej Fiorentiny. "Wolak" dostał od trenera Vincenzo Montelli ponad 30 minut gry, ale głównie dlatego, że w momencie wejścia na murawę "Viola" prowadziła już 5:0 ze zdegradowaną od dawna Pescarą. Były legionista zmienił w 60 minucie Adama Ljajicia, który w tym meczu zdobył hattricka. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla drużyny z Florencji, która zmagania w Serie A sezonu 2012/2013 zakończyła na 4 miejscu dającym prawo gry w Lidze Europy.

Pescara Calcio - AC Fiorentina 1:5
Bramki: Marco Vittiglio 76' - Adem Ljajić 16', 24' i 59', Matias Fernandez 28', Stevan Jovetić 54'