Logo Legia.Net

Ranking społeczności - podsumowanie stycznia

Logo Legia.Net

Redakcja Legia.Net

Źródło: Legia.Net

05-02-2019 / 18:00

(akt. 05-02-2019 / 21:22)

Za nami pierwszy miesiąc oficjalnej działalności rankingu komentarzy. Dziękujemy za Wasze gorące dyskusje od początku roku. Nie brakowało tematów ciekawych i rozgrzewających do czerwoności dyskusję.

Najczęściej udział w dyskusji brał udział użytkownik "TLW81TLW". W nagrodę przekazany zostanie mu upominek w postaci książki "On, Strejlau". Pozostali uczestnicy, którzy zajęli miejsca na podium otrzymają inne książki - "Moja Legia" za drugą lokatę, a także "Moja spowiedź" za miejsce trzecie. 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że cały czas rozważamy opcje zmian mających na celu rozwój systemu komentarzy oraz rankingu. Cały czas monitorujemy także sytuacje, w których dochodzi do spamu mającego na celu sztuczne nabijanie licznika. Pierwsi użytkownicy zostali napomnieni w styczniu anulacją punktów. W przypadku powtarzających się sytuacji bierzemy pod uwagę duże kary punktowe, a nawet zawieszenie kont. 

Zwycięzców zapraszamy do kontaktu z redakcją w terminie siedmiu dni w kontekście odebrania nagród w naszej zabawie.

Zakup wspomniane książki:

"On, Strejlau"
"Moja spowiedź"
"Moja Legia"

Komentarze (158)

Komentarze osób zarejestrowanych pojawiają się w tym artykule automatycznie. Komentarze osób niezalogowanych wyświetlą się po zatwierdzeniu przez moderatora.

Zaloguj się, by móc oceniać komentarze.

Punkty

1063

Ranking miesiąca
#11094
Ranking ogólny
#1094
Generał broni
 • 1 / 5
Przyznam, że nie za bardzo wiem z jakiego powodu te gratulacje. Skoro Redakcja uznała, że chce nagradzać za liczbę wpisów, to niech tak robi. I tyle. Jeśli ktoś ma czas i chęć, żeby udzielać się na tym forum, to niech się udziela tak aktywnie jak lubi Jeśli ktoś woli inaczej, to niech robi inaczej.
Generał broni
 • 1 / 0
Brakuje mi jeszcze tylko jednego minusa ;-)
Generał brygady
 • 5 / 6
Gratuluję wszystkim z Top5, wyniku i jak zauważyłem wzrostu 2 a newet 3 krotnego, jeżeli chodzi o wzrost ilości komentarzy w porównaniu z miesiącem wcześniejszym. Widać forum żyje :).

Szczególnie chciałbym pogratulować liderowi @tlw81tlw. Zasłużył i mu się to należało.
Jest cenionym, szanownym i lubianym użytkownikiem forum. Udziela się często i w wielu miejscach. Jego wypowiedzi są rzeczowe i wnoszące te "coś" do dyskusji. A co najbardziej mi imponuje, to to że nie dzieli a łączy. Nie skupia się na innych tylko na tym co związane z naszym klubem. Brawo.

To @tlw81tlw zainicjował akcję pomocy i przekazania nagród dla potrzebującego kibica. SZACUNEK kolego!

Jest pomysł przekazania nagród, zwiększenia objętości paczki czy nawet pomocy finansowej.
Jestem za i popieram.
Mam nadzieję, że redakcja przyłączy się i zorganizuje taką akcję.
Na pewno więcej kibiców się przyłączy.

Cała Legia zawsze razem!
Dzięki kolego! :)

Na moim miejscu większość użytkowników by to zrobiła, Legia słynie z najlepszych kibiców a pod względem akcji charytatywnych nie ma sobie równych :)

p.s. Z tym lubianym przez wszystkich to bym tak nie szarżował ;)
Generał brygady
 • 6 / 5
Generalnie jesteś przecież lubiany, a to że znajdzie się paru takich co nawet siebie nie lubią to nie masz na to wpływu :)
Widzę że, czasem dostajesz minusy, nawet jakbyś napisał np dzień dobry.

Jak się ktoś nie zgadza z Twoim wpisem to powinienem to jakoś zargumentować.
No ale wychodzi na to że, zapewne bezsensowna łapka w dół bo np jest tym który za Tobą nie przepada.

Że takiemu się chce?
Przyzwyczaiłem się :)
Jak zostaniesz tu na stałe to musisz też nauczyć się z tym żyć ;) Niektórzy są pamiętliwi i zaciekli że będziesz miał zawsze ogon :D
Generał brygady
 • 5 / 4
Ale to pokazuję jak jest się ważnym dla innych skoro tak długo pamiętają :)
Dlaczego ludzie tak skupiają się na innych, zamiast dyskutować o Legii Warszawa? Może to nie nasi kibice?

Swoją drogą, sprawa łapek.
Wczoraj dałem Ci trzy razy plusy i za każdym razem kiedy ja Ci daje plusa to przybywało Ci 2 minusy?!
A dzisiaj nie mogę dać Ci ani jednego. Hmyy. Dziwne to.
Raczej nasi ale ścierają się tu różne opcje, czasem bardzo skrajne, jak w polityce.

Nie wiem o co chodzi z tymi łapkami, może strona nie była odświeżona i zanim dałeś plusa ktoś już zdążył zminusować...
biper1

1. Słaby jest ten Twój wpis, gdzie chwalisz zwycięzcę. Nie masz "papierów" na takie ocenianie innych. Gratulacje wystarczyły by.
2. Czy to prawda, że nastukałeś sobie punktów przez tanie cwaniactwo (archiwum)? Spotkałem takie opinie, a nie śledziłem już później tej "afery".
Generał brygady
 • 4 / 3
@tlw81tlw
Różne opcje...
To czasem widać, gdy jest wymiana zdań. Ty sądzisz tak a inni siak, logiczne. Od tego właśnie jest forum. Od wymiany poglądów nawet gdy są onne skrajnie inne od naszych.
Słabo tylko to wygląda wtedy, gdy widać że ktoś kogoś minusuje od tak.
Generał brygady
 • 5 / 4
@OldKibol

Dlaczego uważasz że "gratuluję" by wystarczyło?
Wymieniłem parę komentarzy z @tlw81tlw, poczytałem jak się udziela na forum i moje gratulacje są szczerze prawdziwe i poparte na moim odczuciu.

To że sposób w jaki pogratulowałem zwyciescy i inicjatorowi zacnej akcji nie odpowiada Tobie i jest odmienny od Twojej formy to już nie mam wpływu na to.

Wpisy archiwalne?
Poprzeglądaj i poczytaj skoro jesteś zainteresowany.
Udzielałem się w teraźniejszych i parodniowych postach. Moje wypowiedzi /odpowiedzi były tak krótsze jak i dłuższe. Patrząc na formę wypowiedzi innych nie różniły się szczególnie długością.
OldKibol

No widzisz, Ty masz te papiery a jednak wchodzisz jak na imprezę urodzinową i zamiast złożenia życzeń solenizantowi idziesz z groźbami do jednego z gości i sugerujesz mu że nie zasłużył składać życzeń :D

Tak z przymrużeniem oka ;)
Marszałek Polski
 • 6 / 3
Panowie na forum jak w społeczeństwie. Nie wszyscy będą się kochać. A nim mniej się zabiega o przychylność tym lepiej
Co do łapek czasami pisze się właśnie takie dzień dobry i minus. Może ktoś daltonista jest:)
Generał brygady
 • 4 / 3
@JohnoQ
No w tym właśnie rzecz.
My tu wszyscy użytkownicy nie jestśmy od tego żeby pałac do siebie miłością, ale też nienawiść nie powinna mieć miejsca.
Powinniśmy mieć możliwość wypowiadania się, spierania na tematy dotyczące naszego klubu.
Źle jest gdy masę wątków skupia się na osobach czy też poruszony przez Ciebie daltonizm :)
Po kolei (ale w jednym poście, aby niepotrzebnie nie nabijać licznika :))

1. Biper1. Twoje wymienianie zalet i cnót TLW81TLW przypomina laudację, jaką wygłasza się, gdy bohater ceremonii dostaje Nobla, albo przynajmniej nagrodę m.st. Warszawy. Rzecz w tym, że wygłoszenie takiej laudacji powierza się osobie publicznie znanej i cenionej. Tak, aby jej duch i treść oddawała oceny i odczucia ogółu.

Ty napisałeś te górnolotne pochwały jedynie od siebie, ale w taki sposób jakbyś pisał od wszystkich. Jakby Rada Mędrców tego forum powierzyła Ci taki zaszczyt i obowiązek. A przecież co sądzą owi „wszyscy” nie wiadomo. Może wcale nie to, co Ty napisałeś?

Możesz przytoczyć przykłady, gdzie zdobywca drugiego miejsca wygłasza takie pochwalne peany pod adresem zwycięzcy? Nasza kultura takich zwyczajów w zasadzie nie promuje.

A w mojej krytyce Twego wpisu utwierdził mnie fakt, że w odpowiedzi na mój post piszesz o „zacnej akcji”, o czym ja nie pisałem. Odbieram to jak moralny cios lekko poniżej pasa.

2. TLW81TLW. W zasadzie masz rację. Ale nie do końca :)) Ten gość nie składa życzeń, tylko staje na środku pokoju, rozgląda się czy wszyscy widzą i słuchają i wygłasza mowę pochwalną, jakby w imieniu nas wszystkich.
Pozwól zatem, że ja złożę Ci gratulacje od siebie. I tylko od siebie.
Po przeczytaniu Waszej wymiany chciałbym się odnieś do jednego z postów pozostawionych tu prze Bipera:

„...Dlaczego ludzie tak skupiają się na innych, zamiast dyskutować o Legii Warszawa? Może to nie nasi kibice?

Swoją drogą, sprawa łapek.
Wczoraj dałem Ci trzy razy plusy i za każdym razem kiedy ja Ci daje plusa to przybywało Ci 2 minusy?!...”

Tak sobie myślę, że przystępując do jakiejś społeczności warto zaznajomić się z zasadami czy regułami jakimi się ona kieruje. Nawet jeśli są one umowne lub nieformalne.
Co prawda sporo się tu ostatnio pozmieniało i choć zmiany te mają na celu pobudzenie aktywności forumowiczów to musisz się liczyć z tym, że dla wielu z nich (zwłaszcza tych, którzy są tu od lat) przy tak wysokiej intensywności wpisów (jeśli nie położysz akcentów na merytorykę) będziesz po prostu siewcą spamu. Zaczną Cię w związku z tym ignorować lub minusować. Myślę, że w takiej sytuacji warto najpierw wejrzeć w głąb siebie zanim zacznie się podważać przywiązanie do Legii przez innych.
Ściera się tu wiele poglądów, opcji, frakcji i pomysłów na Legię i życie. Czasami bywa wręcz ostro i nieprzyjemnie. Wiele rzeczy może nas różnić, ale jedna łączy nas wszystkich. Nigdy nie poddawaj proszę przywiązania do niej w wątpliwość (zwłaszcza z tak błahych powodów) bo dla kibica to zwyczajnie obraźliwe.

Dla rozluźnienia atmosfery dodam, że jeszcze z podstawówki pamiętam, iż dwa minusy dają plus więc z tymi łapkami, które przydzielasz chyba wszystko jest dobrze. ;)
~Biper 1
 • 2 / 2
@oldKibol
Czasem widzę, że słowo pisane jest różnie intermpretowane jeżeli nie widzi się osoby. Nie było moją intencją robienie tutaj szopki, tylko i wyłącznie wyraziłem swoje zdanie. Pogratulowałem zwycięstwa, w taki a nie inny sposób. W taki jaki uznałem za stosowny. Gratulacje były ode mnie. To co napisałem o wizerunku @tlw81tlw, wynika z moje subiektywnej oceny, a wynika z obserwacji relacji jego i innych użytkowników. Nie wyrażam opinii innych, tylko swoją.

Tak więc drogi kolego abyś poczuł się bardziej ukontentowany : @tlw81tlw Gratuluję! Tak od siebie :)
Generał brygady
 • 4 / 2
@Invictuss777

Nie moją intencją było obrażanie kogokolwiek. Jeżeli to uczyniłem, to pochylam głowę... Przepraszam!

Nie chce podważać przywiązania barw klubowych kogoś kto czuje się kibicem Legii Warszawa. Nie pisałem o nikim konkretnym. Czasem jednak widzę takich np Rumcajsów którzy są banowani i o takich właśnie piszę. Bo wytłumaczyć ciężko kto może minusować życzenia powrotu do zdrowia trenera Dowhania? Kibic Legii? Wątpię! Na takie przypadki głównie zwracam uwagę.
Choć bezsensowne minusowanie bez wejścia w dyskusję i pokazania swojego poglądu też uważam za słabe.

Oczywiście rozumiem, że moje wpisy mogą nie wszystkim przypaść do gust ale jednak staram się aby dotyczyły dnia dzisiejszego i były merytoryczne jak najbardziej się da.
Wcześniej pisałem również w postach parodniowych ale jak widać moje entree było nieudane więc po zwróceniu uwagi, że jest to niepożądane, zaprzestałem.
Choć jeżeli chodzi o długość postów nie widziałem abym odbiegał:).

Zgadza się, dwa minusy dają plus. Ale ja oddając jeden głos, oddawałem trzy! Jeszcze żeby to było 3 x na Tak, to co innego :)))

Mam nadzieję, że wystarczająco zegzemplikowałem swój punkt widzenia i uda nam się ominąć ewentualne niesnaski.
Tak na poważnie to redakcja tłumaczyła gdzieś kwestię „podwójnego” głosowania.
Po prostu w tym samym czasie ktoś inny również przydzielił kciuk w dół lub w górę.
Strona „odświeżając się” podaje zbiorczy wynik plusów i minusów. Tak więc nie martw się. Nie jesteś, jak to mawiał klasyk, za a nawet przeciw... ;)
Generał brygady
 • 4 / 2
@invictus 777
Tak tak wiem, pamiętam jak redakcja tłumaczyła. Logiczne, z tym że trudno się to ogląda gdy widzę takie zjawisko parokrotnie w krótkim czasie.
Ale w sumie plusy czy minusy są nie istotnym elementem, ważna jest treść :)
biper1
OK. List przeczytałem. I zrozumiałem. Zaś ostatnie zdanie sprawiło, że jestem "ukontentowany " :))
Generał brygady
 • 3 / 0
@oldKibol
Cieszy mnie to niezmiernie :)
Grunt to sobie wyjaśnić, bez urazy, pozdrawiam :)
TLW,
Wszystko fajnie. Gratulacje, buzia, klapa, goździk, rajstopy. Fajna nawet propozycja przekazania nagrody dla Janka. Zapomniałeś jednak o najważniejszym.
Podziękowaniach dla Kuchego...
Przecież bez jego inspirującej postawy nie osiągnąłbyś nawet 1/5 swoich wpisów ;)
Racja! ;)

Do tego obudziłem tym uśpionego Kaczę, który w styczniu miał postów więcej niż przez cały poprzedni rok ;)
Generał
 • 2 / 9
Invictus:
bardziej zmobilizowało go dalekie miejsce w rankingu.

I jak zwykle manipulant mnie pomawia i świadomie kłamie na mój temat.
Koleś zobaczył ranking i awansował z trzeciej dziesiątki na 11 miejsce, a ja jestem niezmiennie jestem na tym samym miejscu i piszę tyle samo co w latach ubiegłych i nawet nie chce mi się zbliżać do topów miesiąca.
Polecam wrzucić na luz i nie brać wszystkiego śmiertelnie poważnie bo można zwariować ;)
Generał brygady
 • 4 / 0
Dołączam się do gratulacji.
Dzięki PICCO :) Jak odbędzie się ta akcja dla kibica to nie ma bata, za poprzedni miesiąc(czy wcześniejszy?) też jesteś przynajmniej symbolicznie wpisany jako osoba przekazująca.
Generał
 • 3 / 8
Ja polecam przestać pomawiać konkretne osoby i kłamać na ich temat, to wtedy tu będzie spokojniej i na pewno nikt nie zwariuje.
Dobra chłopaki, przestańcie już spierać się o pierdoły. Lepiej włączcie TVN24. Przed chwilą wystąpił tam Macierewicz z gratulacjami!
1625 punktów daje w ciągu miesiąca przeskok z szeregowca na majora. Antek powiedział, że takich awansów w armii to nawet za jego kadencji nie było... ;)
Sam fakt, że on wystąpił w TVN24 jest wart uwagi :D
Marszałek Polski
 • 2 / 3
Tak policzyłem pi razy drzwi to jestem na forum od połowy 2013 roku. Do końca stycznia 2019 roku daje to jakieś 2015 dni. Mam komentarzy 12549
Daje to jakieś 6 komentarzy dziennie. Nie jest to jakiś nieosiągalny wynik. Wręcz mizerny przy dzisiejszych osiągach:)
Marszałek Polski
 • 3 / 3
Gdzie wy to wszystko sprawdzacie? Gdzie to szukacie?
Generał
 • 2 / 5
To ja też pi razy drzwi jestem tu aktywnie od wiosny 2011, a może nawet od zimy 2011.
Mówię z pamięci, bo mi nie wyszukuje tych pierwszych wpisów.
Punktów mam 6140, a przy ok 2850 dniach daje to tylko niewiele ponad 2 komentarzy dziennie, co nie jest możliwe przypominając jak intensywne dyskusje tu prowadziłem.
W ogóle troche Redakcja spłaszczyła wyniki użytkowników jak ekstraklasa dzieląc punkty, bo teraz goście mogą w 10 miesięcy zrobić to na co ktoś pracował bezinteresownie 10 lat :)
Wiadomo, że kto ma wiedzieć, kto jest kim ten wie, ale później wyskakuje taki PR-owiec i wyjeżdża ci z różnymi tekstami.
Marszałek Polski
 • 4 / 2
Jammm
opisał to kolega niżej PPKKKK. Można orientacyjnie zobaczyć gdzie cię wujek google znajduje
Generał brygady
 • 6 / 6
Ja powtórzę co pisałem na początku tego konkursu.

Warto by było zmienić/dodać;

1. Obowiązek udzielenia odpowiedzi przy wciśnięciu czy to zielonego kciuka, czy czerwonego. Zwyczajnie to zwiększyłoby dyskusję, zwłaszcza w przypadku rzucania czerwienią, bo to byłby znak, że ktoś ma inne zdanie/pogląd. Skończyłoby się uporczywe stawianie kciuka byle dopiec komuś, bo się za nim nie przepada, czy irytuje go nick. Zwiększyłoby to także zawsze liczbę klików.
2. Minimum 20 znaków powinien mieć wpis/komentarz.
3. Jeżeli taki niedawny "rumcajs", któremu dwukrotnie schowało/usunęło wpis po osiągnięciu bilansu 10 czerwonych kciuków, za swoje chamstwo, powinien z automatu dostać bana.
4. Dołączam się do prośby o edycję postu, ale sądzę, że czas powinien opiewać na góra minutę - dwie. Wystarczy by na szybko przejrzeć swój wpis i poprawić jakieś literówki.
5. Czy naprawdę, nie można byłoby pomyśleć nad wprowadzeniem szerszego wykorzystania kciuków, gdyby jednak 1 punkt dla Redakcji okazał się nie do zrealizowania? Wyłaniać na bazie najlepiej ocenionego postu (post tygodnia), potem z 4-5 postów umieścić ankietę na koniec miesiąca do głosowania. Sądzę, że to nie zabije liczebności wpisów ani klikalności.

W mojej opinii, to mogłoby poprawić jeszcze bardziej konstruowanie coraz to ciekawszych dyskusji na tej stronie. Może niektórzy nawet by zakopali topór wojenny i zaczęli ze sobą rozmawiać jak kiedyś. A tak, nadal będą lecieć czerwone kciuki tylko dlatego, bo kogoś się nie lubi. Taka postawa nie buduje rozmowy, a jedynie podtrzymuje konflikt i niechęć.
Takie jest moje zdanie.
Generał brygady
 • 4 / 1
No i właśnie, 4 czerwone kciuki, 3 zielone i żadnej odpowiedzi.
Mimo wszystko jednak fajniej by było, jakby zwłaszcza Ci niezgadzający się, napisali dlaczego się nie zgadzają, może mają ciekawszy pomysł itd.
Wciśnięcie kciuka zwłaszcza na nie, po czym chowanie się, to droga na skróty. Taka postawa nic dobrego na tą stronę nie wnosi.
Generał brygady
 • 3 / 1
Merytoryczna dyskusja zawsze doprowadzi do czegoś dobrego. Muszą tylko chcieć tego dwie strony. Burza mózgów, wyrzucenie z siebie a i wymiana zdań, poznanie poglądów...

W tym konkretnym przypadku widać to co napisałeś. Nie ma dyskusji czy nawet kłótni. Dostajesz minusy bo ktoś za Tobą nie przepada zapewne.
Tylko to jest dla mnie nie pojęte. Przecież nie wszystkich trzeba lubić, ale można się zgadzać i odwrotnie.
Młodszy chorąży
 • 5 / 0
Zielony ode mnie dla was. Może niektórzy się nie zgadzają, ponieważ punkty, które Picco przedstawiłeś, bazują odrobinę na takiej inwigilacji. Z drugiej strony, to w internecie jesteśmy przecież anonimowi. Ja jestem jednak zwolennikiem rozbudowy dyskusji, dlatego popieram to co tutaj przedstawiłeś.

Pozdrawiam was.
Generał
 • 1 / 2
PICCO:
może trzeba jak na fb, że tylko plusy? Mniej byłoby negatywnych emocji.
Ja dostaje po 2 lub 3 minusy na wejściu nawet za życzenia świąteczne, więc jest przeciwny automatycznemu banowi za dwukrotne schowanie komentarza. Niech decyduje Redakcja.
Minimum 20 znaków to dobry pomysł, bo ograniczyłoby komentarze typu: Brawo, Gratulacje.
Edycji jestem przeciwny, żeby nie zmieniać sensu wypowiedzi, można się poprawić w odpowiedzi.
Generał brygady
 • 2 / 2
@Kacza
Ale jeżeli ta edycja byłaby możliwa przez np 2 min?
Np piszesz post, klikasz "dodaj komentarz", on sam jest zawieszony przez te 2min (nie widzą go inni) i to jest czas gdy możemy go edytować. Po tym czasie zostaje upubliczniony.
Komentarze mogłyby być bez ograniczeń ale te punktowane mogłyby mieć jakieś minimum. Ale na to też się pewnie znajdzie jakiś sposób by to obejść, jak zwykle...
Z drugiej strony brawo, gratulacje i wszystkiego najlepszego to nie są złe komentarze bo i takie są artykuły gdy np Pan Lucjan Brychczy ma urodziny.

Ja osobiście uważam, że w tej chwili nie jest źle a że komuś przeszkadza że ktoś ma więcej punktów, więcej pisze to chyba nie ma większych problemów w życiu prywatnym.

Ważne że jest kultura i dyskusja o legijnych sprawach.
U nas przynajmniej forum żyje. Legia jest tematem rozmów i o niej chętnie się rozmawia, zawsze to jakiś rozwój na pewnym polu. Problem to mają inne kluby gdzie nie ma takiego zainteresowania a ich forum świeci pustką.
Edytowanie już opublikowanych tekstów to nie jest - moim zdaniem - dobry pomysł. Wprowadził by dużo zamieszania.

Popieram wszelkie kroki zmierzające do ukrócenia anonimowych (tchórzliwych) minusów. Nie wiem po co są. Jak minusiarze mają krytyczną opinię wobec jakiegoś tekstu, niech ją przedstawią.
Generał
 • 5 / 2
biper1:
ja podzielam zdanie OldKibola, że edycja wprowadziłaby zamieszanie, a poprawić się można w następnym poście.

Jeszcze najważniejsze: Odpowiedzi!!!!!
Ja teraz pisząc tego posta nie widzę treści zadanego pytania tylko głównego posta PICCO czyli widzę treść głównego posta, a nie tego na który odpowiadam.
Jak jest dłuższa dyskusja to muszę pamiętać, co ktoś napisał jak chcę się do tego odnieść, a przez to mogą wyniknąć nieporozumienia albo niezrozumienie.
Powinna pojawiać się treść tego komentarza, na który się odpowiada, a nie głównego posta początkującego dyskusję.
Moim zdaniem to trzeba zmienić obowiązkowo.
Generał brygady
 • 6 / 2
Niech każdy dyskutuje jak uważa. Trochę to dziwne że będziemy nakazywać innym w jaki sposób mają pisać i wyrażać swoje myśli.
Jeżeli post dotyczy taktyki czy motoryki to możliwe jest rozwinięcie myśli ale gdy urodziny ma np trener Dowhań to chyba można zamieścić krótki komentarz?

Chociaż przy okazji urodzin trenera zamieściłem życzenia to i tak zostały zminusowane. Czy nie chcemy aby trener dobrze się miał? Tu jest trochę taki bezsens tych minusów.
Generał brygady
 • 3 / 1
@kacza
OK, chociaż gdy wątek jest żywy i udziela się sporo ludzi to poprawka własnego wątku może spaść 3-4 pozycje niżej.

Co do opowiadania to słuszna uwaga.
Można się pogubić nie widząc treści na którą się odpowiada.
Za dużo trzeba zapamiętać.
Dla mnie pomysłem nr 1 jest pomysł aby po kliknięciu w tą strzałkę odpowiedzi, automatycznie umieszczony był nick użytkownika.
Konkretnie chcę odpowiedzieć Tobie, to klikam w Twoją wypowiedź, proste. Dziś klikamy gdziekolwiek i powstaje bałagan jeżeli zapomnimy umieścić adresata.
Generał brygady
 • 2 / 0
Dziękuję Wszystkim za ciekawe opinie pod moją propozycją !

Aczkolwiek ubolewam, że 6 kciuków czerwonych i żadna opinia, która miałaby skłonić do przekonania mnie, że cały pomysł jest do kitu.
Szkoda.
Generał brygady
 • 0 / 0
Bo tu jednak chyba potwierdza się teza : minus lub plus, bo lubię bądź nie lubię użytkownika. Zamiast :zgadzam się bądź nie z poglądami przedstawionymi i o nich merytorycznie dyskutuje...

Może potrzeba trochę czasu aby to zadziałało. Bądźmy optymistami w tej kwestii :)
Jeszcze taki maly dodatek. Klikajac odpowiedz, czyli ten znaczek replay, niech sie automatycznie dodaje nick osoby ktorej odpowiadam. Dyskusje bylyby czytelniejsze, kto do czego sie odnosi.
Generał brygady
 • 3 / 1
Dobry pomysł. Nie każdy dodaje nick osoby do której wypowiedzi chciałby się odnieść, a poprzez to powstają czasem niesnaski.
Było by to wygodne, szczególnie gdy piszę się z telefonu.
Taka ciekawostka - aktualnie mamy trzech marszałków, a do końca miesiąca może spokojnie przybyć trzech nowych
Nie no, spokojnie, Biper nie da rady w tym miesiacu, moze w marcu ;-)
Generał broni
 • 1 / 4
Nie wydaje mi się jeśli redakcja będzie konsekwentna to Biper1 powinien stracić większość swoich punktów.
Pisanie w tak naprawdę martwych tematach to oszustwo i należy je piętnować. Redakcja powinna co 2 tygodnie po prostu wyłączać pod starymi tematami możliwość dodawania komentarzy.
graty dla ...umiejących pisać. Dodam ,że niektórzy ciekawie ;)
Major
 • 2 / 1
Ale 1625?! Bezrobotny:) Znaczy bezrobotny na pełny etat:)
Ja dopiero z popołudniówki wróciłem ;) Pozdrawiam :)
Niby pracuje, a ma czas na głupoty. Hmmm?...
- Adrian! To Ty?... ;)
Obecność RSP zobowiązuje, musiałem wejść na wyższe obroty ;)
Marszałek Polski
 • 4 / 3
uuuu a co tu się działo, jakaś zmiana lidera:):)
Bez znaczenia. Jakakolwiek nagroda i tak miała iść docelowo do Ljanczylik91.
biper1 tak zadeklarował jako lider jeszcze, ja tylko jego decyzję przekazuję dalej.
W moim odczuciu ta nagroda jest od niego, najszybszego w styczniu.
Marszałek Polski
 • 4 / 3
A ja cie ładnie prosiłem byś mnie unikał:) trochę za mocno leciałeś w moją stronę broniąc tej opcji biper1-cobus w ogóle nie czytając o co mi chodziło w tym co piszę, kopiowałeś pojedyncze wyrazy odpowiadając na to tak, jak tylko tobie było wygodnie, aby wyszło na twoje.
To dlaczego poruszyłeś temat lidera, którym jestem? ;)
Daj spokój, nie bądź jak panienka. Sprzeczamy się ale bez przesady, nikt nikogo tu nie wyzwał. Ja już mówiłem że Cię lubię za ogół a powiedziałem tylko co mi się nie podobało. Jest sens palić za sobą mosty? Uważam że nie. Ja wyciągam do Ciebie rękę.
Marszałek Polski
 • 8 / 3
Jeżeli jest to chociaż trochę szczere również wyciągam dłoń.
Oczywiście że szczere :)
Sorry za słowa, które nie musiały być powiedziane ale uważam że biper1 to pozytywna postać i czułem potrzebę stanięcia w jego obronie.
Pozdro ( L )
Generał
 • 16 / 3
Dziękuję wszystkim za szczere gratulacje ale tu nie chodzi o żadne wyścigi czy nagrody. Rozmawiamy o Legii, kto ma czas by pisać o tematach najlepszego klubu w Polsce ten pisze ile potrzebuje.
Już wcześniej rozmawiałem temat ewentualnej nagrody z prowadzącym biperem1 że nagroda jakakolwiek będzie chcielibyśmy by powędrowała do naszego kolegi, brata po szalu użytkownika Ljanczylik91. Dla nie będących w temacie chciałbym przypomnieć że nasz kolega jest osobą niepełnosprawną a w dodatku mieszkającą na Białorusi(jeżeli nic się nie zmieniło) i wielki szacunek dla niego że mimo że jedną ręką to pisze o swoim ukochanym klubie.

Jeżeli On wyrazi zgodę a także pozostali koledzy z miejsc 2 i 3 to chciałbym by nagrody powędrowały do niego plus to co zasugerował Poldi1916 by nie otrzymał zbyt pustej paczki i na ten cel można coś jeszcze przekazać od nas, użytkowników Legia.Net.

Dzięki wszystkim za merytoryczne udzielanie się w tym roku. Kibice Legii są najlepsi!

( L )
Ja swoją deklarację podtrzymuje. Chętnie dorzucę się do jeszcze jednego prezentu dla Janka i na start daje stówę, ale mogę dorzucić więcej jeśli będzie taka potrzeba. Co na to inni i redakcja?
O ty skurczybyku, to mi teraz zaimponowales, tego sie nie spodziewalem. Milo z waszej strony, a kolege Ljanczyka91 pamietam z akcji i widuje go w komentarzach czasem :-)
Dzięki Poldi1916. Twój pomysł ze zbiórką jest godny pochwały :)
Generał
 • 10 / 0
HenningBerg

Fajnie by było gdyby co miesiąc nagrody szły na cele charytatywne. Wtedy to ma sens :)
Oj, tam. Pomyślałem, że zamiast się wydurniać mógłbym tutaj dla kogoś zrobić coś naprawdę pożytecznego i miłego.

TLW, jak będziesz się kontaktował z kimś ze strony w sprawie nagrody, to weź przy okazji napisz o tym, co tutaj się urodziło.
Jasne. Słuchaj Poldi, zwykle mamy odmienne zdania na sprawy dotyczące Legii ale w sprawach gdzie można zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka uważam że myślimy podobnie.
Pułkownik
 • 8 / 0
TLW,
cóż za tani chwyt. No naprawdę... To już wszystko pod publiczkę, nie można było tego załatwić po cichu?

A na poważnie - gratulacje za gest i pełen szacun.
Generał brygady
 • 7 / 0
Szkoda, że za grudzień, czy listopad nie dawali nagród, bo także bym przekazał nagrodę, co prawda na inny cel - "zbiórka na karetkę dla centrum zdrowia dziecka".
Chociaż również i dla Ljanczylik91 bym się dorzucił.
Generał
 • 4 / 1
Ogólnie moim zdaniem nagrody powinny być przeznaczane na cele charytatywne albo do potrzebujących kibiców Legii lub np do legijnych przedszkoli.
Odpadałby element, że ktoś nabija posty dla książek czy innych gadżetów. Problem by nie zniknął, ale motywacja materialna by przynajmniej odeszła.
Generał brygady
 • 8 / 0
TLW81TLW,

nie rozumiem za co dostałeś te minusy. Wspaniały wpis, ogromny szacun! W ogóle ogromne podziękowania i wyrazy uznania dla Was Panowie za Wasze wypowiedzi w tym wątku. Podziwiam Waszą postawę i dla mnie to co tu piszecie jest najlepszą reklamą tego Forum.
Podporucznik
 • 6 / 0
Wiedziałem ze Ljanczylik91 jest z Białorusi ale dalszej jego historii nie znałem więc akcja szczytna. Tez bym tak postąpił. Brawo Wy
Roman

Dzięki :)
Minusy są nieodłączną częścią moich komentarzy, traktuję je jako smaczek ;)
Najważniejsze jednak jest to czy uda się to fajnie zorganizować, liczę na Szanowną Redakcję.
Generał brygady
 • 6 / 0
Minusami się nie przejmujmy, bo to jednak treść coś wnosi do dyskusji a nie łapki.
Ważne jakie poglądy umieszczamy, nawet nie istotnym jest czy się zgadzamy. Ważne aby dyskutować i żeby forum żyło. Nasze jest niczym lawa wulkaniczna, czego nie można powiedzieć o innych.

A w tym momencie najistotniejsze jest żeby akcja przekazania podatków dla kibica się powiodła :)
To ja proponuje bardzo nowoczesna opcje -edytuj. Najnowszy hit internetu, najnowszy trend web 3.0, klikasz i edytujesz komentarz, albo dopisujesz co ci jeszcze przyszlo do glowy. Prosbe swa motywuje tym, iz pisze czesto z telefonu, w zwiazku z czym popelniam literowki i bledy ortograficzne ktore potem widze i kluja mnie w oczy. Na dodatek jesliby redakcja wprowadzila taka opcje + zrobila blokade pisania posta pod wlasnym postem to automatycznie zmuszaloby to do edycji niepokornych.
Tyle, że edycja mogłaby wypaczyć sens konwersacji.
Wyobraź sobie, że ktoś poprawia nie tylko literówkę, ale zmienia treść wypowiedzi. Wówczas Twój komentarz, który pod nią umieściłeś mógłby nagle stać się bezsensowny.
Sa dwie opcje, albo np. 5 minut na edycje, albo edycja mozliwa do czasu odpowiedzi na komentarz. Czyli mozesz edytowac, chyba ze juz ktos odpowiedzial w watku, to wtedy juz nie.
HB

Pisanie pod własnym postem ma sens, np ktoś mi odpowiada to logiczna jest moja odpowiedź bezpośrednio pod tym wpisem. A literówki i błędy ortograficzne mogłyby być poprawiane po akceptacji przez moderatora
Post pod postem jest logiczne? Chyba sie nie rozumiemy, bo mi chodzi o takie pisanie, post pod postem, ze tutaj cos pisze...
... a tutaj skoncze, bo jeszcze mi sie cos "przypomnialo", zeby dopisac. To nie jest logiczne i do tego sluzy opcja edytuj.
Generał dywizji
 • 5 / 0
TLW81TLW gratulacje
Swirku,Johno piszecie mniej-więcej daty rejestracji i tak sporo macie komentarzy przez ten okres,moja rejestracja chyba bo nie jestem pewien coś 2011/12 i tylko 2600 komentarzy,coś strasznie mało pisałem ale raczej nie powinno być tak mało komentarzy,bo z tego co robiłem podgląd z Google to nie wynika.Więc nie wiem jak to redakcja Legia.Net naliczała,ale to co uczynił "TLW81TLW" w miesiąc to normalnie chyba nie ma się życia zawodowego i rodzinnego,no bo kiedy ? ;-)
No właśnie Redakcjo,mógłbym dostać swoją dokładną datę rejestracji?
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Vipers - zaciekawiłes mnie - ja tez sie zastanawiam "ile tu siedzę"? na oko chyba koło 10 lat...
chociaz na początku sie nie logowałem, dopiero jak przyszło czekac na "akceptacje moderatora" to zameldowalem się zawdowo a nie "z poboru". jakos chyba tak było - ale problem historycznie i sentymentalnie ciekawy.
Ranking sprawił że większość komentarzy tylko po to by doładować konto. Nie są się ich czytać. Teraz po podsumowaniu rankingu zacznie się gonitwa
Gratuluję zwycięzcom, widać, że nowy system sprawił, że życie na forum kwitnie na nowo:-) Swoją drogą świetne nagrody. Jednocześnie nie bardzo jednak rozumiem, o co chodzi z karami. Jeśli ktoś tam sobie pisze, żeby pisać, jego sprawa. Dopóki nikogo nie obraża i nie pluje na nasz Klub, sądzę, że może sobie nawet sztucznie nabijać licznik, co mi tam. Nikt przecież nie musi komuś takiemu dawać nagrody... Także, droga Redakcjo, przyjrzyjcie się proszę tym wpisom, które są obraźliwe i tym, których celem jest dyskredytacja naszej Legii. Wtedy działajcie. To taka moja sugestia, bo różnie z tym bywało. Usuwane były komentarze Kibiców Legii, a jakieś różne dziwne zostawały, bo - przepraszam jeśli się mylę - powodowały, że ludzie im odpisywali i forum żyło... Nie tędy droga! Nie lubię czytać wpisów obcych kibiców na naszym forum, którzy w dodatku jadą po nas, lecząc swoje kompleksy...
PS
Czy osoby ukarane dowiedziały się o tym jakoś bezpośrednio, czy po prostu punkty zniknęły? Pytam, bo jestem ciekawy, na pewno nie wiedziałbym, czy coś takiego mnie spotkało, bo nie śledzę dokładnie, ile mam punktów. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Generał
 • 6 / 3
Pal licho te całe rankingi, za 5 dni wraca liga!
Szybko zleciało :)
Major
 • 0 / 0
O, to to!
Generał
 • 1 / 4
eL:
nareszcie!
Wtedy zazwyczaj milkną najwięksi napinacze sezonu ogórkowego i zaczyna się gadanie o konkretach.
Fajnie to wygląda
Starszy sierżant
 • 6 / 3
TLW81TLW jest botem Północno Koreańskich hakerów, którzy planują zbić majątek na sprzedaży wygranych książek w Darknecie.
Generał broni
 • 6 / 1
Redakcja czuje bluesa i pięknie sobie nakręciła klikalność trochę to słabe bo strona od lat miała swoich ludzi i komentarzy, gdy faktycznie było co komentować nigdy nie brakowało.
TLW gratulacje.
Ostatnio radośnie obudziłem się później niż zwykle 1 lutego i zwróciłem uwagę że pierwszego dnia miesiąca o 10tej rano jeden z uczestników miał już 80 postów i poczułem się jakoś dziwnie
Pewno biedak nie mógł zasnąć ;-(
Marszałek Polski
 • 1 / 0
Kraszewski.
Dokładniej rzecz ujmując Kraszewski moczy z tym tuzem słowa pisanego. A był (kraszewski) najbardziej płodnym pisarzem w dziejach Polski. Coś jak Mozart w muzyce. napierpapier po kilka utworów dziennie, od piątego roku zycia.
Kto rano wstaje temu pan bog daje.
Major
 • 1 / 0
Ciekawe ile cukru w cukrze z tych 80 postów.
11.Nie będziesz sztucznie nabijać licznika
Jest tak jak pisałem. Wygrywa redakcja, no ujawnienie pozycji i rang spowodowało dążenie wśród niektórych do do szybkiego awansu. Ale jak ktoś napisał znak czasów i tyle. Ważne, że wciąż mogę poczytać fajne komentarze ludzi, k których lubię czytać. I tak każdy ma coś dla siebie. Gratulacje ślę TLW bo jego jest wszędzie pełno. O lubię czytać jego komentarze.
Ja też gościa lubię, a tu się okazuje że jest botem... ;)
Zgadzam się, generalnie dobrze go poczytać, natomiast jeśli miałbym kogoś wyróżnić, zawsze chętnie czytam to, co napisze Masi, duża kultura, jest merytoryczny, stonowany. To mi się podoba.
Pozdrawiam
Kto by pomyślał TLW to tylko zwykły bot. I czar pryska. A ja głupi czytam i często się zgadzam. Taki współczesny świat.
Jestem empatycznym botem no i zaprogramowany zostałem na miłość do Legii i walkę o jej dobro ;)

Przepraszam wszystkich rozczarowanych :D
Generał brygady
 • 3 / 0
@tlw81tlw
Może z tą miłością jest jak z miłością do ukochanej kobiety?
Jacyś "ONI" Ci tej miłości zazdroszczą albo uzurpują sobie do niej jakieś prawa?

Może musisz coś wnieść od siebie, np 2 kozy i krowę ;)))
Starszy sierżant
 • 11 / 0
Gratulację.Jednak za drugie miejsce ewidentnie powinna być nagrodą książka Lwa Starowicza pt:" Kogo obraża słowo murzyn,i dlaczego tylko bipera 1", oraz książka Billa Gatesa pt: "Kopiuj-wklej " :)
Generał brygady
 • 3 / 0
Nie zrozumiałeś kolego sensu wypowiedzi.
Poza tym, czy ja rozpisywałem się, że mnie to słowo obraża bądź nie?
Czy pisałem, że najlepiej zapytać się osób których to konkretnie dotyczy? Bo jednak to tego dotyczyło. Jak to jest odbierane w Polsce i na Świecie przez osoby czarnoskóre.
Czytając ze zrozumieniem można więcej wnieść do dyskusji.
Koniec tematu.
Jak zobaczyłem ten ranking i swój wynik 16 tys komentarzy w 10 lat pomyślałem dosyć, jesteś psychopatą. Ale widzę że teraz niektórzy 1600 komentarzy walą na miesiąc czyli załatwią to w 10 miesięcy to na co potrzebowałem ponad 10 lat, uff nie jest źle:)
No. W grudniu wyszło, że zrobiłem 360 komentarzy i to dla mnie było od groma. A teraz skrobią po 1800 komentarzy miesięcznie :D
Pułkownik
 • 2 / 1
swirekwampirek,
zastanawiam się, ile jest takich osób, które mają tu ponad 10-letni staż. Kilkanaście nicków mógłbym wprawdzie wymienić, wiadomo mniej więcej, kogo warto czytać, z kim można się merytorycznie poprzerzucać poglądami, sporo ludzi pisze tu przecież od wielu sezonów (ja sam chyba od czasów trenowania Legii przez Dariusza Kubickiego i naprawdę rzadko jednym zdaniem). A rangi? I bez nich wiadomo mniej więcej, kogo warto czytać, z kim można się merytorycznie poprzerzucać poglądami...
Generał
 • 1 / 6
Sportowa:
jakbyś odpisywał każdemu po jednym zdaniu też byś tyle uzbierał :)
Zauważyłem, że jeden gość, który jest w TOP stycznia praktycznie nie pisze własnych komentarzy tylko odpisuje po jednym zdaniu po 3 komentarze. Teraz po zwróceniu uwagi trochę się ograniczył, ale jednozdaniowe posty zostają.
A jest taki jegomość, owszem. Smaruje jak na gadu gadu :)
Pułkownik
 • 1 / 3
Kacza,
dobrze, że to wychwyciłeś. Społeczność nie krystalizuje się wskutek liczby głosów, opinii i częstotliwości zamieszczania postów, lecz w rezultacie dyskusji, nawiązywanych choćby wirtualnie znajomości, jakości wypowiedzi i... Zresztą wiesz sam. Wartością Legia.Net jest magnetyzm przyciągania i chwilowych komentatorów, i osób którzy identyfikują się z niniejszym forum od dawna. Kto jest kim - bez rang - wiadomo.
Major
 • 0 / 3
"magnetyzm przyciągania"... Ten, tego, fiu fiu:-))
biper1 zawdzięcza połowę punktów wykładowi o murzynach.....takie komentarze nie powinny być brane pod uwagę....bo nie mają nic wspólnego z Legią ba nawet z piłką nożną
Generał brygady
 • 3 / 0
Nie mam z tym problemu.
To jest forum Legii Warszawa. Mogą być podejmowane punkty za dyskusje nie na temat Legii, np ten.
Ponad 60 dziennie. Nieźle:)
Gratulacje dla wszystkich. Szacun za te liczby, ja się nawet nie porównuję... jeszcze mam jakieś zainteresowania poza Legia.net hehe ^^

Szacun i pozdrawiam.
Stare Niemki to nie hobby... ;)
Starszy sierżant
 • 2 / 0
To zarobek :)
Kapitan
 • 6 / 0
Ponad 50 komentarzy dziennie.
Komentarz co mniej niż pół godziny przez CAŁY miesiąc.
Chciałbym pogratulować napisania 1/5 swoich komentarzy od momentu założenia konta na legia.net w ciągu miesiąca.
Idea ciekawa, ale w praktyce wychodzi kupa.

5000 postów od września 2016 do końca 2018 roku. 28 m-cy.
Styczeń 2019 (jeden miesiąc) - 1625

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Marszałek Polski
 • 0 / 0
A skąd wiadomo od kiedy? Ja nie wiem od kiedy mam konto
Jak to sprawdzić?
Kapitan
 • 2 / 0
z google
Możesz wyjaśnić?
Kapitan
 • 2 / 0
wpisujesz "nick legia.net" (wiem, że można to dokładniej robić w wyszukiwaniu po domenie, ale tak też znajduje)
w opcjach zaawansowanych masz zakres dat i nimi manipulujesz aż znajdziesz pierwszy poszukiwany post lub brak w danym zakresie czasowym to trzeba zawęzić + wtedy można ustawić prezentacje wyników wg daty.
Johno ja jestem (z niedobitków) ze starej gwardii. Przeszedłem na LN z LCP (czasami pisząc na LN) kiedy tam zrobił się syf nie do zniesienia, zresztą nie ja jeden. Przez lata pisałem jako Wojtula ale w ramach otwarcia nowego stadionu w 2010 i licząc (naiwnie) na nową jakość i zakopanie toporów wojennych zmieniłem nick na Świrekwampirek. Teraz ilość nabijanych postów to kosmos, ale to też znak czasów.
Marszałek Polski
 • 2 / 0
Świrek
Ja to napewno dużo później niż ty się zalogowałem. Czytałem z rok zanim założyłem konto ale kiedy to nie wiem,2013 może
PPKKKK,

dzięki. Ciekawe jak dokłądna jest ta wyszukiwarka. Ale zabawa przednia :)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
PPKKKK
Wyszło że się zacząłem udzielać w 2013 roku w czerwcu
Dzięki za pomysł
LCP to była fajna strona i pamiętam, jak tam świrku pisałeś. W okolicach 2005/2006 roku pod względem jakości treści strona nie miała sobie równych. Były tam nawet ekskluzywne wieści transferowe, relacje z treningów, zdjęcia, wizyty na zgrupowaniach. Zaczynało też tam kilku znanych dzisiaj dziennikarzy. Przemek Bator (obecnie były dziennikarz), Michał Wodziński (dziś C+), Filip Kapica (weszło, teraz Eleven), pewnie o kimś zapomniałem.
LCP miało swój czas. Ale nic nie trwa wiecznie i coś tam wysiadło. Może brak środków na rozwijanie portalu albo już brak chęci..
Poglądowiec, LCP miał swój niepowtarzalny urok ale to też inne czasy internetu, takie bardziej ekskluzywne:) Mniejszy dostęp, brak trolli i całego tego syfu. Potrafiło być gorąco ale później wszyscy przybijali sobie piątkę. To se nevrati:)
Generał broni
 • 1 / 0
LCP na którym również byłem jako 1313zg(L)oś było czymś alternatywnym dla LegiaLive gdzie nie można było pisać swobodnie. Niestety ilość szamba jakie tam się zwaliło zabiło tą stronę i ogromna ilość ludzi wylądowała tutaj. Niestety kilku szambiarzy też tu zawitało i robi "swoje".
Pamiętam relacje LIVE na LCP z sesji Rady Miasta ws. Stadionu to było apogeum popularności LCP gdzie na forach dochodziło do bardzo ostrych wymian zdań nie raz padały tam groźby.
Mam nadzieję, że ta strona tego uniknie i dlatego na początek proponuje redakcji zwiększenie czujności moderacji bo przechodzą tutaj takie komentarze, że po prostu WSTYD.
Podporucznik
 • 0 / 0
A LN to na początku Czarka Kucharskiego była jesli dobrze pamietam
Generał
 • 0 / 4
PPKKKK:
i co poradzisz?
Nic nie zrobisz nawet biorąc pod uwagę, że Redakcja postraszyła kontrolą postów.
Ktoś lubi rywalizację, więc będzie nawalał dopóki nie będzie na 1 miejscu.
1313,
Pamiętam Twój nick z LCP. Sam byłem tam pod innym.
Generał broni
 • 0 / 0
sportowa
Z ciekawości pod jakim???
legiifan
Udzielałem się sporadycznie.
Generał
 • 0 / 0
Myślałem, że pod "NiesportowaWarszawa" :)
Bardziej sportowa niż obecnie... ;)
Marszałek Polski
 • 0 / 0
Ciekawe... namierzyłem siebie 9 lutego 2012.
Przy okazji - na LCP tez bywałem ale pod innymi nickami i często jako niezalogowany. Pamietamże tam zawitałem w czasach jak do Legii przychodził chórzysta kaczorowski i był dym jak go powitać. czyli okolice 2005.
Wielu z was po tych samych nickach kojarzę.
LCP pierdyknęła też przez to, ze jacys mudżaheddini z Polski WC parę razy zainfekowali im skutecznie serwery - do tego stopnia że szły "artykuły redakcyjne" z peanami na cześc (chyba) Wisły i nędzne wrzutki o Legii. Samim wcześniej pisałem że toleruja wycieczki małpoludów z deebilnymi tekstami i ze to rozpasanie źle się kiedys skończy.
Generał broni
 • 0 / 0
Zaintrygowało mnie to całe wyszukiwanie, ale poszedłem na skróty i po prostu wszedłem na swoją pocztę, gdzie w chwili rejestracji L.net przysłała wszystko i jestem tutaj od kwietnia 2008 co jest zdumiewające.
Brawo, TLW81.

Trochę jednak żałuje, że główną nagrodą nie była książka "Szczęście czy fart".
Chyba cały nakład ktoś wykupił, a może to być ciekawa rzecz
Marszałek Polski
 • 5 / 3
Gratulacje dla TLW
Generał dywizji
 • 5 / 3
TLW81TLW

Gratuluje! :-)