pasik

Źródło:

02.02.2003 18:17

(akt. 04.01.2019 02:33)

Przebywający na Cyprze piłkarze Legii rozegrali kolejny sparing. Tym razem rywalem legionistów był rosyjski zespół Zenit St. Petersburg. Spotkanie to zakończyło się remisem 1:1. Pierwsi bramkę zdobyli podopieczni Dragomira Okuki, w 24 minucie strzałem z 17 metrów popisał się Jacek Zieliński. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Radosława Wróblewskiego, piłka odbiła się od jednego z obrońców, a Jacek Zieliński strzałem z pola karnego pokonał bramkarza Zenitu - poinformował PAP kierownik zespołu Legii Ireneusz Zawadzki. Jednak już 4 minuty później rywale doprowadzili do wyrównania. Bramkę zdobył Kierżakow. Do końca spotkania nie doszło już do zmiany wyniku. Tym samym piłkarze Legii nie doznali jeszcze porażki podczas przygotowań do rundy rewanżowej. Legia zagrała w składzie: Stanew (Boruc) - Szala (Jarzębowski), Zieliński, Jóźwiak - Nuhi (Sokołowski), Surma (Golański), Majewski (Zganiacz), Vuković (Magiera), Wróblewski - Saganowski, Kucharski (Svitlica)