Dawid Kiedrowicz

Rezerwy: Legia poznała rywala w 1/4 finału mazowieckiego PP

05.04.2023 19:30

(akt. 05.04.2023 20:17)

Rezerwy Legii Warszawa poznały rywala w ćwierćfinale mazowieckiego Pucharu Polski. Stołeczny zespół (obrońca trofeum) zmierzy się na tym etapie rozgrywek z IV-ligowym KS-em CK Troszyn, który wygrał u siebie 2:0 z Błonianką Błonie. Mecz odbędzie się w środę, 19 kwietnia.

KS CK Troszyn zajmuje obecnie 3. miejsce w IV lidze (grupa: mazowiecka) z dorobkiem 44 punktów (13 zwycięstw, 5 remisów, 3 porażki).

• Drużyny mogą przeprowadzić po 7 zmian w każdym meczu
  • W przypadku wyniku remisowego w podstawowym czasie gry, po 5-minutowej przerwie sędzia zarządzi dogrywkę 2 x 15 minut, a następnie, w przypadku remisu, rzuty karne